سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 133017
تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: ۱۰ نظر
خانه » اخبار برتر » استخدام غیرقانونی نزدیکان یکی ازمسئولین، بدون آزمون ورودی، دربیمارستان دلفان/وقتی نابرده رنج گنج میسر می شود
Print This Post
استخدام جنجالی در دلفان

در حالی که جوانان تحصیل کرده و بیکار دلفانی از برخی استخدام‌های سفارشی به ستوه آمده و شاید چشم امیدشان به وعده‌های برخی مسئولان مبنی بر تحقق عدالت اجتماعی است، سرویس خبری #سلام_دلفان با خبر شده که یکی از نزدیکان نماینده دلفان از چند ماه قبل در بیمارستان ابن سینا شهرستان استخدام شده است.

 

 

سلام دلفان – در حالی که جوانان تحصیل کرده و بیکار دلفانی از برخی استخدام‌های سفارشی به ستوه آمده و شاید چشم امیدشان به وعده‌های برخی مسئولان مبنی بر تحقق عدالت اجتماعی، خصوصاً در خصوص استخدامی های شهرستان است، سرویس خبری سلام_دلفان با خبر شده که یکی از نزدیکان نماینده دلفان به نام « ع م » از چند ماه قبل در بیمارستان ابن سینا شهرستان استخدام شده است.

آقای « ع م » متولد سال ۱۳۵۲ بوده و به تازگی موفق به گذراندن دوره کارشناسی در دانشگاه علمی کاربردی شهرستان شده و در نتیجه پیگیری های خبرنگار سلام_دلفان مشخص شد که هنوز دانشگاه مرجع، مدرک وی را صادر نکرده است.

این در حالی است که اولاً افراد هم سن فرد مذکور در شُرُف بازنشستگی هستند، دوماً بسیاری از جوانان تحصیل کرده و جویای کار دلفانی با مدرکی بالاتر از مدرک صادر نشده مذکور، اکنون در شهرهای دیگر مشغول کارگری هستند.

از نکات جالب این استخدام غیر قانونی « شاید انتصاب سفارشی » عدم کمترین آزمون ورودی، و نیز فقدان هرگونه سابقه کاری برای فرد استخدام شده، می‌باشد.

لازم به ذکر است که این شخص که تا کنون در بازار شاغل بوده و وضعیت مالی نسبتاً خوبی را نیز داراست، مستقیماً به عنوان مسئول روابط عمومی بیمارستان منصوب شده است. که این خود موجب نارضایتی اکثریت پرسنل بیمارستان شده است.

آقای« ع م » در جریان سه انتخابات گذشته مجلس و در طی ۱۳ سال گذشته همواره همراه شخص نماینده بوده است.

حال اگر این انتصاب به سفارش نماینده صورت گرفته باشد باید آقای رستمیان و مسئول شبکه بهداشت شهرستان پاسخگوی این استخدام غیر معمول باشند.
اگر هم سفارشی در کار نبوده، جوانان تحصیل کرده شهرستان حق دارند بدانند این استخدام بر طبق کدام ضابطه بوده و چرا باید فقط افراد خاصی از این نوع استخدام‌های ویژه مطلع شوند؟

 

 1. نویسنده دیدگاه: مهران
  تیر ۱۸, ۱۳۹۶ در تاریخ ۲۳:۴۶

  واقعا واسفا به حال این شهر! که چرا انقدر در مقابل این همه بی عدالتی سکوت پیشه کرده است! ع- م واقعا شایستگی دارد؟! آقای کاوه ای روشنفکر دلفانی پاسخ بده به جوانان مظلوم این شهر؟!
  در ضمن جهت اطلاع سلام دلفان و همشهریان؛ از چند ماه قبل برادر جناب نماینده آقای س نیز استخدام مرکز آموزش عالی شهرستان شده است که با این استخدام پیرمردهای در آرزوی استخدام هوادار آقای عالی حسابی نیز امیدوار شده اند! از سلام دلفان همیشه آگاه می خواهم در مورد این استخدام نیز گزارشی تهیه کنند

 2. نویسنده دیدگاه: مهران
  تیر ۱۹, ۱۳۹۶ در تاریخ ۰۰:۰۹

  در ضمن آقای فرماندار اگر واقعا اهل عدالت هستی در موضوع این دو استخدام کاملا غیر قانونی ورود کنید. آقای رضائیان مدیر مرکز بهداشت چند صباحی دیگر از این مرکز می روی انقدر تسلیم محض قدرت نماینده نشو

 3. نویسنده دیدگاه: عبدل لطیفی
  تیر ۱۹, ۱۳۹۶ در تاریخ ۰۹:۵۳

  بنده متاسفانه طرفدار پر وپا قرص عالی بودم آنهم به علت شعار انتخاباتی پر طمطراق وپر رنگ ولعاب ایشان که خیلی برد وسیعی داشت اما متا سفانه نه تنها فروکش وخاموش شد بلکه کوهدشتیها در عرض این سال واندی صف ایستادند مدیریت ادارات بی کس وکارمان به عهده گرفتند از کمیته امداد امام گرفته تا بخشدار مر کزی ،بنیاد شهید ، اداره بازرگانی ،شرکت گاز ،شرکت مخابرات،اداره را وحمل ونقل وچندها اداره دیگر که همگی یا کوهدشتی اند یا خرم آباد یا ازنایس یا چگنی در روز روشن وبا دست ورای خود مردم عزیز ودل پاک اینطور یک دستی خوردند.

 4. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  تیر ۱۹, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۰:۰۵

  مسوول شبکه بهداشت بدون اجازه سیاوش آب نمی خورد تا برسد به جناب نماینده مرکز شبکه بهداشت با پیشنهاد آنی که همه میدانیم وموافقت عالی رستمی رئیس شد اما شعار انتخاباتی عالی این بود کههمه مردم برای من در استخدام مساوی اند حتی برادرم که این گونه نشد عالی برا کلمون

 5. نویسنده دیدگاه: طراحی سایت
  تیر ۱۹, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۰:۳۶

  سلام…
  پارتی بازی زیاد خوب نیست ولی در یک موقع خیلی خوبه…
  اونم موقعی که تاحالا جایی کار نکرده باشی وفقط بخوای یه تجربه کسب بکنی…
  از مطالب جالبی که در طراحی سایت خودتون بکار برده خیلی خوبه…
  به همین کارتون ادامه بدین…
  ممنونم…

 6. نویسنده دیدگاه: بی کس
  تیر ۱۹, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۲:۱۱

  ای کاش فقط آقای ع م بود، از اداره تعاون و برق و دانشگاه ملی و بیمارستان گرفته تا فشارهای نماینده محترم به بهزیستی جهت جذب ۶ نفر بصورت سفارشی!!!!!! و نه آزمونی
  مردم منتظر آزمون بهزیستی و نتیجه مربوطه می باشند تا نتیجه فشار نمینده رو ببینند.

 7. نویسنده دیدگاه: بهروز
  تیر ۲۰, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۲:۱۶

  اقا حقشه.سه دوره است برای عالی هر نوع زحمتی می کشد

 8. نویسنده دیدگاه: بلفا
  تیر ۲۰, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۷:۱۱

  عطار مهری

 9. نویسنده دیدگاه: جوان دلفانی
  تیر ۲۵, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۳:۲۸

  با سلام و عرض احترام خدمت شما
  اگر دردم یکی بودی چه بودی ..
  بدبختی ما اینه که آقای خاص چندین نفر دیگر رو هم استخدام کرده منجمله (س ر) با بیش از ۴۳ سال سن در دانشگاه دولتی شهرستان ، (ا ش) در مرکز بهداشت و خواهر زاده اش در اداره کار شهرستان دلفان.
  بیچاره ما جوانان دلفان که منتظر استخدامیم

 10. نویسنده دیدگاه: طراحی سایت قروشگاهی
  مرداد ۲, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۱:۵۰

  سلام…
  سایت ما هم اطلاعات خوبی در باب صندوق فروشگاهی داره و مطراحی سایت خوبی داریم…
  رنگ بندی و استایل سایتتون خیلی خوبه…
  ممنونم…

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار