سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 133323
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » خبر خوش برای سپرده گذاران موسسه آرمان/ اولتیماتوم ده روزه نمایندگان جواب داد/ استاندار لرستان نامه داد
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

اولتیماتوم مجلس به وزیر اقتصاد ظرف کمتر از ده روز جواب داد. سیف متعهد شد ظرف کمتر از یک ماه مشکل سپرده گذاران آرمان مرتفع شود

به گزارش سلام دلفان، امروز با حضور طیب نیا وزیر اقتصاد و سیف رئیس بانک مرکزی در مجلس شورای اسلامی گامی مهم در جهت حل مشکلات سپرده گذاران موسسه آرمان برداشته شد.

در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی علی رستمیان نماینده دلفان و سلسله در یک نطق به بیان مشکلات سپرده گذاران موسسه آرمان و چند مشکل دیگر در حوزه انتخابیه دلفان و سلسله و استان لرستان پرداخت.

علی لاریجانی نیز به از درخواست مجلس شورای اسلامی از دولت برای حل مشکلات سپرده گذاران ظرف یک هفته آینده خبر داد.

پیش از این نماینده دلفان و سلسله با یک اولتیماتوم ده روزه وزیر اقتصاد را به انجام اقدام عملی در این خصوص تهدید و گفته بود چنانچه ظرف کمتر از ده روز آینده وضعیت سپرده گذاران موسسه آرمان را مشخص نکند، نمایندگان طرح استیضاح وی را به هیئت رئیسه مجلس تقدیم خواهند کرد.

در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی رئیس بانک مرکزی متعهد شد مشکل سپرده گذاران موسسه آرمان ظرف یک ماه آینده مرتفع گردد.

لازم به ذکر است مجمع نمایندگان استان لرستان در خصوص پیگیری مشکلات سپرده گذاران موسسه آرمان نقش مهمی را ایفا کردند.

همچنین استاندار لرستان  به منظور رفع مشکلات موسسه آرمان طی نامه‌ای به حسن روحانی رئیس جمهوری خواستار دستور ویژه  برای رفع مشکل سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری توسعه (آرمان سابق) شد.

هوشنگ بازوند در این نامه خطاب به رئیس جمهور آورده است: دستور فرمائید یکی از بانک‌ها و یا موسسات مالی و اعتباری مجاز تعهدات موسسه توسعه آرمان را عهده دار شود تا انشاالله در کوتاه‌ترین زمان ممکن حقوق سپرده‌ گذاران استیفا شود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار