سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 133331
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » تذکر به معصومه ابتکار به دلیل شکار بی رویه در کوه های گرین/تسریع لازم در رفع مشکلات موسسات مالی آرمان لرستان
Print This Post

نماینده مردم سلسله ودلفان در مجلس شورای اسلامی در خصوص شکار بی‌رویه وحوش در کوه‌های گرین نورآباد لرستان و همچنین سهل انگاری در احداث شکاربانی به ابتکار، رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست تذکر داد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از خانه ملت ؛علی رستمیان در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۰ تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با تشکر از رئیس مجلس شورای اسلامی برای دعوت از رئیس کل بانک مرکزی و وزیر اقتصاد برای بررسی وضعیت سپرده‌گذاران در مجلس گفت: مجدداً به رئیس کل بانک مرکزی تأکید می‌کنم تسریع لازم در رفع مشکلات موسسات مالی آرمان لرستان را در دستور کار قرار دهد.

وی افزود: به رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست در خصوص شکار بی‌رویه وحوش در کوه‌های گرین نورآباد لرستان و سهل‌انگاری در احداث شکاربانی در این حوزه تذکر می‌‌دهم.

رستمیان همچنین در تذکری به وزیر نیرو گفت: تعلل و بی‌توجهی در احداث سد ده پهلوان دلفان علیرغم به پایان رسیدن مطالعات فاز اول این سد و از سوی وزارتخانه آب این سد تخصیص داده شده غیرقابل قبول است.

نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی در ادامه به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص ناچیز بودن حوزه آبخیزداری دلفان و سلسله از اعتبارات آبخیزداری کشور و استان لرستان و همچنین کانال‌های آبیاری تذکر داد.

رستمیان افزود: به وزیر نیرو درباره تخصیص ناچیز آب از بستر رودخانه‌های لرستان برای آبخیزداری و آبیاری منابع کشاورزی استان نیز تذکر می‌دهم.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطر نشان کرد: همچنین از وزیرجهاد کشاورزی درخواست داریم که تذکرات لازم را به مدیرکل جهاد کشاورزی استان لرستان در خصوص صداقت در گفتار و رفتار و جلوگیری از تبعیض در تخصیص منابع به شهرستان‌های استان لرستان به ویژه حوزه انتخابیه سلسله و دلفان را ابلاغ نماید.

 1. نویسنده دیدگاه: حسن
  تیر ۲۱, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۰:۴۸

  سلام خرما خورده چون خرما خوردن را منع می کند

 2. نویسنده دیدگاه: بهروز
  تیر ۲۲, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۲:۱۳

  تذکر ندادند.قرار است بدهند

 3. نویسنده دیدگاه: کاووسی
  تیر ۲۶, ۱۳۹۶ در تاریخ ۰۰:۰۵

  جناب آقای رستمی ۱۸ ماه از عملکرد جناب عال می گذرد هنوز اقدام چشمگیری در دلفان اتفاق نیفتاده وزرایی که از دلفان عبور می کنند فقط برای رسیدن به فرود گاه کرمانشاه وبا اصرار جنابعالی سر کشی از این شهرستان محروم بدون دستاوردی صورت میگیرد آنهمه شعارها وتبلیغیاتی که در ایام انتخابات انجام می دادی مردم فکر میکرد ند تنها ناجی دلفان هستی نه تنها کاری برای دلفان با آن سرعت ۱۲۰ کیلومتری در ساعت انجام ندادی بلکه رمق دلفان رااز توسعه انداختی امروز در مجلس طرح سوال واستیضاح از وزیر می کنی روز بعد انر پس میگیری آین نوع مدیریت سالها ست که منسوخ شده است

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار