سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 13371
تاریخ انتشار: ۲ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » عبور از این پُل بدون دلهره ممکن نیست / عکس
Print This Post

یکی دیگر از عابران گفت: از مسئولان مربوطه خواهش میکنیم که حداقل یک حفاظ درکناره های این پل نصب کنند که مردم خیالشان از سقوط در رودخانه راحت شود و تنها با اضطراب تصادف از پُل رد شوند!

سلام دلفان- اگر بخواهید از میدان فردوسی به میدان بسیج بروید باید از پل آهنی رد بشوید که بر روی رودخانه بادآور قرار دارد.

pic003

عبور از این پل که  همزمان محلّ تردد ماشین های سبک و سنگین نیز می باشد، کار آسانی نیست و حتّی برای افراد بزرگسال نیز دلهره و اضطراب به دنبال دارد. با توجه به اینکه این پل مابین 3 مدرسه قرار دارد معلوم نیست دانش آموزان چگونه از روی آن عبور می کنند.

pic011

عبور از این پل، همزمان با دو مصیبت همراه است؛ نخست اینکه در کناره های آن حفاظ تعبیه نشده است و هر لحظه احتمال سقوط افراد به زیر پل وجود دارد و دوم اینکه  انواع و اقسام ماشین ها از روی آن رد می شوند.

تصور بکنید فردی تا وسط پل را طیّ کرده  باشد و متوجه شود که از هر دو طرف ماشین در حال آمدن است، آنموقع  باید چکار کند؟ یا باید بایستند تا ماشین هایی که از دو طرف می آیند او را ساندویچ کنند و یا از ترس، خودش را از بالای پل به داخل رودخانه بیاندازد. رودخانه ای که اگر سنگ کفش جان او را نگیرد، فاضلاب و بوی بدش حتما او را خواهد کشت!

pic001

 خبرنگار سلام دلفان که برای تهیّه گزارش به این منطقه رفته بود، نظر چند تن از اهالی و عابران پیاده را جویا شد.

 یکی از آنها که دانش آموز بود گفت: عرض این پل خیلی کم است، ما هر روز باید این مسیر را حداقل دو بار طی کنیم. از آنجایی که این پل بین چندین مدرسه قرار دارد و فصل سرما هم در پیش هست از مسئولان تقاضامندیم که فکری به حال این همه دانش آموز بکنند.

یکی دیگر از عابران گفت: از مسئولان مربوطه خواهش میکنیم که حداقل یک حفاظ درکناره های این پل  نصب کنند تا مردم خیالشان از سقوط به رودخانه راحت شود و تنها با اضطراب تصادف از پل رد شوند!

فردی دیگر که حدود 30 سال سن داشت گفت: بنده با این سن با اضطراب از روی پل عبور می کنم. بهتر است تا شاهد قربانی گرفتن های این پل نبوده ایم، مسئولین فکری به حال آن بکنند.

pic002

pic005

pic006

pic007

pic008

pic010

pic012

pic013

pic004

pic009

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار