سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 134322
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » برگزاری ۵۵ کلاس آموزش قرآنی طی امسال در دلفان
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

گروه فعالیت های قرآنی: کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی دلفان از برگزاری بالغ بر ۳۰ کلاس قرآنی در سه ماهه دوم سال جاری در این شهرستان خبر داد و گفت: به همت مؤسسات قرآنی، خانه های قرآن روستایی، روحانیون مستقر و طرح هجرت بالغ بر ۲۵ کلاس قرآنی در قالب کلاس های طرح تابستانی اوقات فراغت در این شهرستان برپا شده است.

به گزارش سلام دلفان،امین فاضلی، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در رابطه با اجرای طرح اوقات فراغت در این شهرستان گفت: چهار پایگاه در کانون های فرهنگی و تبلیغی، مساجد شهرستان دلفان در حال برگزاری کلاس های متنوع با شرکت بیش از ۳۵۰ نفر است.
وی با بیان این که اوقات فراغت فقط برای ایام تعطیل و تابستان نیست بلکه برای همه ایام سال مستمر خواهد بود، افزود: شرکت کنندگان در کلاس ها بیشتر نوجوانان فعال دلفانی هستند، همچنین اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت از سوی سازمان تبلیغات شامل کلاس های قرآنی در رشته های مختلف، گفتمان دینی، فعالیت های فرهنگی و مذهبی، اردوهای تربیتی و.. . خواهد بود.
کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلفان همچنین از برگزاری بالغ بر ۳۰ کلاس قرآنی در سه ماهه دوم سال جاری در این شهرستان خبر داد و گفت: به منظور ترویج فرهنگ قرآنی در سطح شهرستان دلفان به همت مؤسسه های قرآنی، خانه های قرآن روستایی، روحانیون مستقر و طرح هجرت بالغ بر ۲۵ کلاس قرآنی در قالب کلاس هاس طرح تابستانی اوقات فراغت در شهر و روستاهای این شهرستان برگزار می شود.
وی افزود: این کلاس های قرآنی در رشته های مختلف قرآنی و ویژه گروه های سنی مختلف با نظم و انسجام در حال برگزاری هستند، که مورد استقبال پُرشور اقشار مختلف مردم شهر و روستاهای این شهرستان نیز قرار گرفته اند.

ایکنا

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار