سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 13434
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تقدیر امام جمعه نورآباد از مواضع روحانی در سازمان ملل
Print This Post
سلام دلفان- امام جمعه دلفان اشاره اوباما به فتوای رهبر انقلاب در سازمان ملل را یک پیروزی بزرگ دانست. به گزارش "دلفان امروز" امام جمعه نورآباد صبح امروز و در جمع کارکنان ...

سلام دلفان- امام جمعه دلفان اشاره اوباما به فتوای رهبر انقلاب در سازمان ملل را یک پیروزی بزرگ دانست.

به گزارش “دلفان امروز” امام جمعه نورآباد صبح امروز و در جمع کارکنان سپاه ناحیه دلفان با تقدیر از مواضع رئیس جمهور کشورمان در سازمان ملل، گریزی نیز به سخنان رئیس جمهور آمریکا به خصوص در زمینه کشورمان زد.

حجت السلام مرادیانی اشاره اوباما به فتوای رهبر معظم انقلاب در خصوص حرام بودن سلاح اتمی را موفقیت بزرگی برای کشورمان دانست و افزود اینکه اوباما حق دستیابی به انرژی اتمی را تایید می کند یک موفقیت است.

وی با اشاره به خبیث بودن دشمنان انقلاب افزود که: امروز دشمنان انقلاب خود اشاره بر باطل بودن دارند و این یک امتیاز بزرگ است.

امام جمعه نورآباد در ادامه وضعیت خوب کنونی را به برکت انقلاب و دفاع مقدس دانست و تصریح کرد که زمانی نخبگان ما اعتقاد داشتند که باید کاملاً به غرب وابسته باشیم اما اکنون شاهد پیشرفت های بزرگی در تمام زمینه ها هستیم.

وی جمهوری اسلامی را نظامی در مقابل نظام استکباری دنیا نامید و گفت: این نظام پایان بخش نظام دو قطبی در دنیا بود که نه به بلوک شرق و نه بلوک غرب وابسته است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار