سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 13619
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 450 روستای لرستان با کمبود آب مواجه هستند
Print This Post

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: در حال حاضر 450 روستای استان به علت نبود اعتبار و عدم اجرای طرح های آبرسانی با کمبود آب آشامیدنی سالم و بهداشتی مواجه هستند.

به گزارش سلام دلفان به نقل روز پنجشنبه روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان، ˈعلیرضا کاکاوندˈ افزود: برای رفع مشکل این تعداد روستای استان به اعتبارات زیادی نیاز است که تامین 520 میلیارد ریال اعتبار می تواند مشکلات روستاییان لرستان در راستای تامین آب آشامیدنی سالم را حل کند.

وی با اشاره به اینکه 150 هزار نفر در این روستاها ساکن هستند، اظهار داشت: جهت تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی مردم اکنون 410 پروژه نیمه تمام در استان در دست اجرا است که به علت نبود اعتبار این طرح های آبرسانی نیز تعطیل شده است.

وی با بیان اینکه کمبود اعتبار مشکلات دیگری برای ارائه خدمت مطلوب به مردم را به وجود آورده است، تصریح کرد: اکنون 30 درصد از شبکه های آبرسانی لرستان نیازمند بازسازی و اصلاح است که می بایست در این زمینه چاره ای اساسی اندیشیده شود.

کاکاوند افزود: در مجموع هفت هزار و 500 کیلومتر شبکه آبرسانی روستایی در استان وجود دارد که دو هزار و 250 کیلومتر آن نیاز به اصلاح و بازسازی دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان با اشاره به اینکه میزان پرتی آب استان 28 درصد است، گفت: در صورت تامین اعتبار مورد نیاز شاهد رفع مشکلات روستاهای استان در بخش آب خواهیم بود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار