سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 13622
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » در شهریور ماه امسال/ یک میلیون تخلف رانندگی در جاده های لرستان ثبت شد
Print This Post

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های لرستان گفت: یک میلیون تخلف رانندگی طی شهریورماه امسال توسط تردد شمارهای آنلاین در محورهای مواصلاتی این استان ثبت شده است.

به گزارش سلام دلفان نصرت الله حیدری روز پنجشنبه در گفت و گوی با ایرنا افزود: این تخلف ها شامل سبقت و سرعت غیر مجاز و عدم رعایت فاصله طولی بوده که متاسفانه سیستم های تردد شمار قابلیت شناسایی رانندگان متخلف را ندارند.

وی با بیان اینکه هم اکنون سیستم های تردد شمار در 44 مقطع راه های اصلی و فرعی استان نصب شده اظهار داشت: در مجموع شهریورماه امسال یک میلیون و 800 هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان به ثبت رسیده است.

وی تصریح کرد: این میزان تردد نسبت به مدت مشابه سال گذشته 90 درصد افزایش یافته که یکی از دلایل اصلی این میزان افزایش، تجهیز تمامی محورهای مواصلاتی استان به تردد شمارهای آنلاین بوده است.

وی افزایش واقعی تردد در محورهای مواصلاتی استان را بیش از 50 درصد عنوان کرد و گفت: تابستان امسال حجم مسافرتها نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

به گفته حیدری همچنین سه میلیون نفر مسافر در شش ماهه امسال از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی استان در مسیرهای برون استانی جابجا شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو درصد افزایش یافته است.

وی گفت: از مجموع مسافران جابجا شده حدود 300 هزار مسافر نوروزی توسط ناوگان حمل و نقل عمومی لرستان جابجا شد که این تعداد نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته 11 درصد افزایش نشان می دهد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار