سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 13638
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » تقویم روز شمار انقلاب و دفاع مقدس و نرم افزار ۶۲۰۰ شهید لرستان رونمایی شد
Print This Post

تقویم روزشمار انقلاب و دفاع مقدس در استان لرستان رو نمایی شد.

به گزارش سلام دلفان به نقل از خخبرگزاری دفاع مقدس ؛ صبح امروز تقویم روز شمار انقلاب و دفاع مقدس که در برگیرنده حوادث و وقایع کشور و استان در دوران انقلاب و دفاع مقدس می باشد.
گفتنب است در این تقویم عملیات های شاخص که یگان های نظامی کشور و استان حضور داشته اند به همراه سالروز شهادت سرداران و فرمانده هان شهید ذکر شده است ودر یک ستون نیز تعداد شهدای استان در هر روز مشخص می باشد.
لازم به ذکر است تقویم روزشمار انقلاب و دفاع مقدس به همت بنیاد حفظ آثار و نشرارزش های دفاع مقدس تهیه و تدوین شده است.
منبع : بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس

نرم افزار ۶۲۰۰ شهید رونمایی شد

صبح امروز نرم افزار ۶۲۰۰ سردار شهید استان لرستان رونمایی شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دفاع مقدس در استان لرستان ؛ نرم افزار ۶۲۰۰سردار شهید که بیوگرافی شهدای استان لرستان می پردازد توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس تولید و صبح امروز در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی خرم آباد رو نمایی شد.
لازم به ذکر است ؛ نرم افزار ۶۲۰۰ سردار شهید لرستان بر استفاده گزارش گیری محققین و پژوهشگران تولید شده است.

لرستان در جنگ تولید شد

مجموعه مستند لرستان در جنگ توسط بنیاد حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس استان لرستان تولید شد
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دفاع مقدس در استان لرستان:در سی و سومین سالروز هفته دفاع مقدس مجموعه مستند لرستان در جنگ که تولید آن دوسال به طول انجامیده است به منظور نشر ارزش های دفاع مقدس و نمایش جلوه های عشق وایثار رزمندگان لرستان،تولید و در اختیار علاقه مندان قرارگرفت.
گفتنی است این مجموعه مستند تصویری شامل مستندهای وضعیت قرمز(روایت بمباران شهرخرم آباد) نخل های سربلند(روایت نقش رزمندگان لرستانی در آزادسازی خرمشهر)تافردا(روایت نقش رزمندگان لرستانی در آزادسازی سوسنگرد)نبرددیدنی(روایت حضور رزمنگان لرستانی در عملیات حاجعمران)ایران خواهیم آمد(روایت سختی ها و آزادگی اسرای لرستانی)می باشد

دفاتر تحریر ایام رونمایی شد

صبح امروز دفاتر تحریر ایام در خرم آباد رونمایی شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری دفاع مقدس ، صبح امروز دفاتر تحریر ایام با تصاویر چهارتن از شهدای گرانقدر استان لرستان ، در سالن اجتماعات ارشاد اسلامی خرم آباد رو نمایی شد.
گفتنی است ، دفاتر ایام به منظور عرضه محصولات فرهنگی با محتوای ایران اسلامی و برای آغاز تحولی در لوازم التحریر مورد استفاده دانشجویان و دانش آموزان، توسط موسسه فرهنگی ایام و با حمایت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان به بازار عرضه می گردد.
لازم به ذکر است، لوازم التحریر تا به امروز در انحصار نماد های بیگانه و نامربوط به هویت ملی و دینی بوده است، و تولی و توزیع دفاتر ایام که مزین به تصاویر شهدای لرستان می باشد سرآغزی برای تحولی عمیق در این عرصه می باشد.
dafater

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار