سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1370
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » اخبار برتر » نصیری پور و نریمانی؛ به عنوان نخستین «مهمانان سایت»، پاسخگوی سؤالات مخاطبان خواهند بود
Print This Post
کاربران سلام دلفان انتخاب کردند؛
با راه اندازی بخش «مهمان روی خط» سلام دلفان، نام چند نفر از مسئولان شهر در قسمت نظرسنجی سایت قرار گرفت و از کاربران خواسته شد تا با شرکت در ...

با راه اندازی بخش «مهمان روی خط» سلام دلفان، نام چند نفر از مسئولان شهر در قسمت نظرسنجی سایت قرار گرفت و از کاربران خواسته شد تا با شرکت در این نظرسنجی و رأی به گزینه موردنظرشان، نخستین مسئولی که مهمان سایت می شود و به سؤالات کاربران پاسخ می دهد را مشخص نمایند.

فرماندار، رئیس اداره آموزش و پرورش، شهردار و مسئول دفتر شورای نگهبان مسئولینی بودند که در قسمت نظرسنجی نامشان قرار گرفت که از این میان فرماندار(37 رأی) و رئیس اداره آموزش و پرورش(32رأی) بیشترین رأی را کسب نمودند. به عبارتی؛ مخاطبان سلام دلفان می خواهند آقایان نصیری پور و نریمانی به ترتیب نخستین مهمانان آنان باشند و به سؤالاتشان پاسخ دهند.

از این روی، ان شاء الله آقای حجت الله نصیری پور؛ فرماندار دلفان به عنوان نخستین مهمان روی خط سایت، به سؤالات کاربران پاسخ خواهند داد.

پس از وی، آقای بهمن نریمانی؛ رئیس اداره آموزش و پرورش نیز پاسخگوی سؤالات مخاطبان خواهند بود.

به زودی و پس از هماهنگی های لازم با فرماندار محترم به اطلاع کاربران محترم خواهد رسید که چگونه و از چه زمانی می توانند سؤالاتشان را از وی بپرسند؛ منتظر باشید.

نکته :

– سلام دلفان در قبال نظرات مخاطبان، هیچگونه مسئولیتی بر عهده ندارد.

– از کاربران گرامی خواهش می شود برای هر کدام ازمطلب سایت یک بار بیشترنظرشان را درج نفرمایند، در غیر اینصورت همه نظراتی که توسط یک کاربر درج می شود در ذیل همان نظر اول وی ،نمایش داده خواهد شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار