سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 13745
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مراسم تودیع و معارفه استاندار لرستان برگزار شد
Print This Post
سلام دلفان- به گزارش نسیم دلفان این مراسم با حضور وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در لرستان، نمایندگان مردم استان در مجلس، مدیران اجرایی استان در سالن جهاد کشاورزی خرم ...

سلام دلفان- به گزارش نسیم دلفان این مراسم با حضور وزیر کشور، نماینده ولی فقیه در لرستان، نمایندگان مردم استان در مجلس، مدیران اجرایی استان در سالن جهاد کشاورزی خرم آباد برگزار شد.

دراین مراسم ضمن تودیع دکتر ” حبیب الله دهمرده ، مهندسهوشنگ بازوند “ به عنوان استاندار جدید لرستان معرفی و منصوب گردید.

رفتیم تا در مراسم معارفه مرد شماره یک استان حضور یابیم و گزارشی تهیه کنیم ، اما …

اما مگر به این راحتی ها می شد گزارش گرفت

امروز جمعیت بسیاری از کت و شلوار پوش های خوش عطر و بوی استان در محل مراسم حضور یافته بودند ، کت و شلوار پوش هایی که اغلب صاحب منصب بودند و با معارفه امروز،  ستونهای محکم کرسی پست مدیریتی شان لرزه خفیفی را احساس کرده بود ، لذا سعی داشتند با حضور لبخندگونه و شیک پوش خود این زلزله را مدیریت کنند.

جمعیت چنان بود که جای سوزن انداختن نبود ، خبرنگاران طفل معصوم جایی برای نشستن که چه عرض کنم حتی جایی برای تصویر گرفتن و تهیه گزارش هم نداشتند ، امروز روز تبریک گفتن و دست به سینه ایستادن بود نه روز خبر و خبرگزاری و …

مسئولین استان و شهرستانهای تابعه از ساعت ها قبل خود را به محل برگزاری مراسم رسانده بودند ، اما در این بین حضور برخی ها اندکی تاخیر داشت از جمله رییس شورای شهر خرم آباد که نفس نفس زنان به سمت سالن مبارک می دوید ، ناگهان چشمم به مسئولی از شهرستان دلفان افتاد ، بخشدار مرکزی نورآباد را می گویم ، از آخرین نفراتی بود که خود را به مراسم رساند ، بنده خدا به هر دری میزد تا بتواند داخل سالن شود اما در را باز نمی کردند ، هرچند با هر زحمتی شد با تماس های مکرر با ” داخلی ها ” توانست وارد شود اما آب توی دهانش خشک شد طفلکی…

در هر صورت مراسم انجام گرفت ” دهمرده رفت و بازوند آمد”

مهندس هوشنگ بازوند، پانزدهمین استاندار لرستان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون است. وی حدود ۱۶ سال سابقه فعالیت در سمت معاونت عمرانی استانداری های کرمان، همدان، لرستان و مرکزی را دارد.

استاندار جدید رنگ و بوی لرستان را دارد ، البته در استان همدان (نهاوند) متولد و بزرگ شده اما اصالتی لرستانی دارد و مدت ها در این دیار خدمت کرده است لذا از این جهت امید می رود با حضور ایشان که به شدت مورد حمایت نمایندگان استان هم هست در آینده شاهد تحولاتی چشم گیر در استان باشیم.

خارج از موضوع گزارش – باید بگویم در مراسم امروز تنها چیزی که ذهن مرا به خود مشغول کرد این بود که آیا با آمدن استاندار جدید به زودی شاهد تودیع فرماندار دلفان هم خواهیم بود؟

فرمانداری که به اذعان مردم دلفان ، ضعیف ترین فرماندار تاریخ دلفان بوده و پایین ترین تحرک و عملکرد را داشته است. فرمانداری که با وجود عملکرد ضعیف اما بالاترین حاشیه ها را به نام خود ثبت کرد ، از جمله این حاشیه ها موضوع داغ انتخابات شورای شهر بود که به نوبه خود نوبر بود و هنوز هم از اذهان مردم پاک نشده است.

در همین زمینه سایت کاسی نوشت:

پس از رای اعتماد هیات محترم دولت به اینجانب ، به پابوس مولا علی ( ع) و سرور و سالار شهیدان و برادر بزرگوارش رفتم تا در درگاه الهی واسطه شوند که بتوانم به مردم خدمت صادقانه کنم و گره ای از مشکلات آنان بگشایم.
این سخن ساده ، بی پیرایه مهندس هوشنگ بازوند است  که در آئین معارفه اش با حضور وزیر کشور بیان می کند.
وی در حالیکه سکوت سالن را فراگرفته بود همگی چشم انتظار اعلام برنامه های وی می باشند از خود به عنوان فردی عمل گرا یاد می کند و می گوید : اینجانب کمر همت خود  را برای خدمت به مردم لرستان بسته ام و در این راستا دست مساعدت و همکاری به سوی اهالی اهل خرد و دانش و تجربه دراز می کنم که بیایند تا برای توسعه و سربلندی لرستان تلاش کنیم.

توسعه و پیشرفت  در آمد پایدار ، ایجاد اشتغال مطالبه اصلی مردم لرستان

بازوند در ادامه به خواست و مطالبه اصلی مردم لرستان اشاره می کند و بیان کرد: خواست و مطالبه عمومی مردم لرستان توسعه و پیشرفت ، رفاه و در آمد پایدار ، ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری است.

زندگی بهتر حق مردم لرستان است

وی ،  تاکید می کند : بنده عمیقا اعتقاد دارم زندگی بهتر حق مردم لرستان است پس باید همه تلاش کنیم تا لرستان در مدار توسعه قرار گیرد.
نماینده ارشد دولت در لرستان تاکید می کند استان را خوب می شناسم ، چالش ها ، تهدیدها، قابلیت ها ، گرفتاریها ی لرستان را می دانم اما اعتقاد دارم در این تهدیدها را می توان به  فرصت تبدیل کرد . دست نیاز را رفتم

  امیدوارم رهنمودهای حضرت امیر (ع)  را سر لوحه کاری خود قرار دهم  

با زوند در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی ازوزیر کشور  و رای اعتماد کابینه دولت  تدبیر و امید  اظهار داشت :  از درگاه الهی  مدد می خواهم  توفیق اعتماد  را با خدمتگزاری  خالصانه به مردم ولایت مدار لرستان پاسخ دهم و امیدوارم رهنمودهای حضرت امیر (ع)  را سر لوحه کاری خود قرار دهم.  

سرمایه گذاری در لرستان جهاد فی سیل الله است

استاندار جدید لرستان به اهمیت سرمایه گذاری اشاره می کند و  بیان کرد: باید برای سرمایهگذارانی که هدفشان ایجاد اشتغال  و روزی حلال برای مردم  است  همانند ورود مجاهدان  فی سبیل الله ، زائران بیت الله الحرام  و عتبات عالیات   ذر ورودی شهر ها به استقبال  آنان رفت. 

 بازوند ادامه داد: همه باید در دولت تدبیر و امید برای نشاط مردم به جد تلاش کنیم.

استاندار جدید لرستان در پایان از دهمرده تشکر و برای رهبر معظم انقلاب هم آرزوی طول عمر داشت و گفت: از خداوند میخواهم که به این دولت کریمه توفیق دهد تا بتواند در جهت خدمت خدمت به مردم بکوشد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار