سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 13748
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۴ نظر
خانه » آخرین عناوین » عکس: حاشیه های بازگشت رئیس جمهور
Print This Post
منبع: صراط
 1. نویسنده دیدگاه: حسین
  مهر ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۴۱

  سایت فرارو نوشت:محمدصادق شهبازی، از اعضای ارشد ستاد سعید جلیلی، در جمع معترضین امروز به رئیس جمهور حضور داشت. تصویر وی توسط فارس منتشر شده است.

 2. نویسنده دیدگاه: نرگس
  مهر ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۴۳

  و نكته پندآموز همسويي اسراييل با افراطيون داخلي است كه هر دو از نزديكي ايران و غرب به شدت نگران، عصباني و آشفته‌اند!

 3. نویسنده دیدگاه: امید
  مهر ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۰۰

  روز گذشته در حاشیه استقبال مردمی از رئیس جمهور – بعد از سفر سازمان ملل – عده ای از عناصر افراطی که پیش از این ، رفتارهایشان در موارد متعددی مانند حادثه 22 بهمن قم و 14 خرداد حرم امام(ره) مورد انتقاد جدی رهبری قرار گرفته بود ، بار دیگر خودی نشان دادند و با حمله به خودروی حسن روحانی ، شعارهایی علیه وی سر دادند.

  عصر ایران در گزارشی نوشت در میان مهاجمان ، برخی افراد شناخته شده یک جریان خاص سیاسی نیز وجود داشتند که کاملاً سمت و سوی مهاجمان را مشخص می کرد.

  یکی از این افراد ، محمدصادق شهبازی هماهنگ کننده ستاد مردمی حیات طیبه دعوت از دکتر سعید جلیلی در جریان انتخابات ریاست جمهوری 92 است

  هر چند از عناصر افراطی ، انتظار عقلانیت نیست ولی دستکم از آقای جلیلی انتظار می رود به عنوان کسی که سال ها مسوولیت امنیت ملی را در کشور بر عهده داشته ، نسبت فعلی خود با این افراد را تبیین و نظر خود را درباره اقدامات آنها به طور شفاف بازگو کند و بگوید اگر در دروان مسوولیت وی، افرادی به رئیس جمهوری که از سفر بازگشته حمله می کردند، با آنها چه رفتاری می شد؟!

  البته معتقد به این هستیم که هر فردی آزادی بیان و آزادی اعتراض دارد و این ها نیز از این آزادی بنیادی برای ابراز عقایدشان استفاده کرده اند و به جز مواردی که مرتکب خشونت می شوند ، نباید هیچ برخوردی با آنها – و البته با دیگران – صورت گیرد.

  فقط آنچه مورد انتظار است این که این جریان و حامیان آنها ، آنقدر شفافیت و شجاعت داشته باشند که با تابلوی خودشان سخن بگویند و از نام مردم ، دانشجو ، بسیج و نظایر آن ، به نفع خود سوء استفاده نکنند.

 4. نویسنده دیدگاه: امیر علی
  مهر ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۳۹

  به این بندگان خدا باید گفت دیگه بس است چرا فقط خود بین هستید رییس جمهور که از سربازان انقلب بوده وهست اگر مقام معظم رهبری صلاح کار را در این نمیدانستند آقای روحانی صحبتی در خصوص رابطه با غرب نمیگفتند . ای عوه محدود ترا به خدا دیگر بس کنید

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار