سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 13776
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » اخبار برتر » قرارگاه خاتم الانبیا طی دو سال معادل 60 سال بودجه عمرانی لرستان را در این استان سرمایه گذاری کرده است/ تقدیر از سردار عبداللهی
Print This Post
دهمرده:

دریک برهه زمانی اندک یعنی در سال های 91 و 92 به گفته سردار عبدالهی قرارگاه خاتم بیش از 110 هزار میلیارد ریال اعتباردر لرستان سرمایه گذاری کرده است

سلام دلفان- دکتر دهمرده استاندار سابق لرستان گفت: دریک برهه زمانی اندک یعنی در سال های 91 و 92 به گفته سردار عبدالهی قرارگاه خاتم بیش از 110 هزار میلیارد ریال اعتباردر لرستان سرمایه گذاری کرده است.

به گزارش خبرنگار کاسی استاندار سابق لرستان  در آئین تودیع استاندار لرستان گفت: تمام تلاش ما  بر این بود که بتوانیم استعدادهای لرستان شکوفاکنیم  و شرایط آن را برای سرمایه گذاری فراهم بکنیم یکی ازاین  نمونه ها ورود قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) به لرستان  است که جا دارد از مرد بزرگ سردار عبدالهی تقدیر و تشکر کنم .
دکتردهمرده افزود : دریک برهه زمانی اندک یعنی در سال های  ۹۱ و ۹۲ به گفته سردار عبدالهی بیش از ۱۱۰ هزار میلیارد ریال اعتباردر لرستان   سرمایه گذاری شده  است که اگر این اعتبار را  بر بودجه عمرانی لرستان تقسیم کنیم  نشان می دهد قریب ۶۰ سال بودجه عمرانی یکجا در یک دوره زمانی دو ساله در بخش ایجاد زیرساخت های مناسب رشد و توسعه استان لرستان، سرمایه گذاری شده است.
وی یاد آور شد : سرمایه گذاری های فراوانی در لرستان انجام شده اما کاستی ها بسیار زیاد و تا نقطه مطلوب هنوز فاصله بسیار است.
دکتر ˈحبیب الله دهمرده : این میزان اعتبار صرف احداث چندین پروژه مهم و ملی زیربنایی شامل سدسازی، خطوط ریلی ، آزادراه و مهار آب های سطحی و آبرسانی شده است.

دکتر دهمرده گفت: برای تحقق این مهم تلاش گسترده و شبانه روزی با هدف ایجاد وحدت، تعامل و همدلی در سطح استان و مجموعه مدیریت اجرایی انجام شده است.

وی با اشاره به بروز تحولی اساسی در عرصه عمران و آبادانی لرستان، گفت: مردم استان لرستان، مردمانی شریف، نجیب و مدافع انقلاب و ارزش های اسلامی هستند که شان و منزلت آنها به مراتب بیشتر از وضعیت و شرایط فعلی استان است.

دکتر دهمرده گفت: ، قرارگاه خاتم الانبیا برای اجرای چند طرح مهم و بزرگ زیربنایی و عمرانی در حوزه های مختلف استان لرستان حدود ۱۲۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری در این استان انجام داده است.

وی تصریح کرد: این سرمایه گذاری عظیم و قابل توجه در حوزه فعالیت های عمرانی استان لرستان که در تاریخ این استان بی سابقه است، نشاندهنده تلاش و کوشش ویژه مدیران اجرایی استان و عنایت ویژه نظام برای رشد و توسعه استان لرستان است.

مراسم تودیع دکتر دهمرد استاندار سابق و مهندس بازوند استاندار جدید لرستان، عصر امروز با حضور وزیر کشور در خرم آباد برگزار شد.

  1. نویسنده دیدگاه: دلفاني
    مهر ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۲۴

    ايشان افتخار ايران اند

  2. نویسنده دیدگاه: پایگاه خبری تحلیلی دلفان چاو
    مهر ۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۱۸

    آقای دکتر دهمرده واقعا برای استان لرستان زحمت کشیده

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار