سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 13917
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ورزش لرستان نيازمند حمايت جدي مسوولان است
Print This Post

استاندار لرستان گفت: ورزش لرستان با وجود جوانان و ورزشكاران متعهد و با استعداد نيازمند حمايت جدي مسوولان براي كسب موفقيت هاي بزرگ است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ايرنا، هوشنگ بازوند روز سه شنبه در ديدار با طالب نعمت پور قهرمان كشتي فرنگي مسابقات مجارستان افزود: به رغم تنگناهايي كه در زيرساخت هاي ورزش لرستان وجود دارد كشتي گير قهرمان لرستاني موجب شادي رهبر انقلاب، رييس جمهوري و ۷۶ ميليون نفر مردم ايران شد.
وي با تاكيد بر بهبود زيرساخت هاي ورزشي در لرستان گفت: موضوع ورزش را در ساير استان ها پيگيري كرده ام و در لرستان نيز بر اين باور هستم كه حوزه ورزش و زيرساخت هاي ورزشي، نسبت به ساير مباحث توسعه اي از اهميت ويژه اي برخوردار باشد.
بازوند نسبت به اجراي پروژه هاي ورزشي در استان قول مساعد داد و تصريح كرد: تلاش مي شود تا نگراني هاي منطقي و مطالبات اصولي كه ورزشكاران لرستان دارند بررسي و اين افراد در رسيدن به اهداف عالي شان ياري شوند.
وي برطرف كردن چالش هاي پيش روي ورزشكاران را از برنامه هاي اصلي مديريت ارشد استان عنوان كرد و افزود: لرستان ظرفيت هاي مناسبي در حوزه ورزش هاي انفرادي دارد و انتظار مي رود با اعمال حمايت هاي مادي و معنوي از جامعه ورزش، افتخارآفريني ورزشكاران اين استان همچنان ادامه داشته باشد.
وي اظهار داشت: به منظور تقدير از تلاش ها و افتخار آفريني طالب نعمت پور مراسم ويژه تجليل از اين قهرمان ملي همزمان با برگزاري شوراي اداري استان به صورت ويژه برگزار خواهد شد.
طالب نعمت پور كشتي گير لرستاني موفق به كسب عنوان قهرماني مسابقات جهاني مجارستان شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار