سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 139790
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۶
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » افتتاح واحد تولید قیر و آغاز بکار کارخانه ایزوگام در دلفان + جزییات و عکس
Print This Post
سلام دلفان گزارش می دهد؛

در پنجمین روز از هفته دولت واحد تولیدقیر و ایزوگام در شهرک صنعتی دلفان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

به گزارش سلام دلفان، همزمان با پنجمین روز از هفته دولت از واحد تولید قیر و خط تولید ایزوگام شرکت پوشش بام غرب دلفان در شهرک صنعتی علیمیرزایی دلفان با حضور فرماندار ، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان وجمعی دیگر از مسئولین استانی و شهرستانی بهره برداری به عمل آمد.

واحد تولیدی مذکور در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع که شامل ۵۰۰۰ متر فضای تولیدی و ۱۰۰۰ متر فضای اداری ، نگهبانی و آزمایشگاهی می باشد که با سرمایه گذاری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال احداث گردیده است.

این واحد تولیدی در ۳ فاز تولید ایزوگام پلیمری (بابرندهای جوشن بام و آفتاب) ، ایزوگام بر پایه پلی استایرن و قیر ۷۰-۶۰ مشغول به فعالیت می باشد که در زمینه اشتغال زایی موجب اشتغال ۲۳ نفر به طور مستقیم و بیش از ۲۰۰ نفر به طور غیر مستقیم گردیده است.

این درحالی است که فاز نخست این واحد تولیدی در سال ۹۴ بر اثر آتش سوزی ۱۰۰ درصد تخریب گردید که باهمت مدیران شرکت در کمتر از ۱۸ ماه بازسازی شد و امروز فاز دوم تولید ایزوگام بر پایه پلی استایرن و تولید قیر ۷۰-۶۰ همزمان با بازسازی فاز نخست تولید ایزوگام پلیمیری افتتاح گردید.

  1. نویسنده دیدگاه: سیدحبیب الماسی
    شهریور ۷, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۸:۵۵

    تبریک میگویم به اقای یدالله مرا ی وپشتکار وفعالیت ایشان را میستایم اقای یدالله مرادی الگویی است برای انهایی که سرمایه دارند تا انرا در جهت تولید واز این راه باعث جذب جوانان بیکار در دلفان شوند

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار