سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 139825
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۶
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » ضرورت احداث بیمارستان دوم دلفان/ نیازهای درمانی شهرستان تامین شود
Print This Post
نماینده مردم در مجلس تاکید کرد؛

نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت احداث بیمارستان دوم در شهرستان دلفان تاکید کرد.

کراپ‌شده - علی رستمیان.jpg

به گزارشسلام دلفان، علی رستمیان  در بازدید از بیمارستان ۹۶ تختخوابی شهرستان دلفان با قدر دانی از اقدامات دانشگاه علوم پزشکی لرستان در راستای خدمت رسانی در شهرستان دلفان طی سال های اخیر اظهار داشت: در بازدیدی که سال گذشته به اتفاق رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان از این بیمارستان داشتیم بسیاری از بخش های این مرکز فضایی غیر استاندارد و غیر قابل تحمل برای بیماران بود به طوریکه بیمار رغبت نمی کرد برای معالجه خود به این بیمارستان مراجعه کند و تهدیدی برای سلامت مردم به شمار می رفت که خوشبختانه با بهره برداری از چند طرح در این بیمارستان شاهد تحول در حوزه درمان در این شهرستان هستیم.

وی فضا سازی و طرح هتلینگ بیمارستان را با طراحی بسیار زیبا و استاندارد عنوان کرد و افزود: این امر موجب کم کردن آلام و رنج های مردم این شهرستان در بخش درمان است که امیدواریم این امر همچون گذشته صورت بپذیرد تا روز به روز شاهد تحول در حوزه سلامت دلفان باشیم.

نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی همچنین بر ضرورت ساخت بیمارستان دوم در این شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: در جلسه ای که با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان با وزیر بهداشت داشتیم دستور اجرایی شدن طرح را از وزیر گرفتیم و ایشان قول مساعد دادند و با پیگیری هایی که مسئولان استان داشتند این موضوع به جد در دستور کار قرار دارد و امیدوار هستیم در آینده نزدیک این امر مهم به طور رسمی محقق شود.

رستمیان امکانات تخصیص داده شده دانشگاه علوم پزشکی استان به شهرستان دلفان بی سابقه بوده است افزود : به جرات می توان گفت در صورت محقق شدن طرح های عمرانی در دست ساخت حوزه بهداشت و درمان و تخصیص تجهیزات مورد نیاز به اندازه ۵۰ سال در این حوزه نسبت به گذشته جلو افتاده است.

وی با اشاره به افتتاح کلینیک تخصصی بیمارستان و در دست ساخت بودن پروژه ۸ واحدی منزل مسکونی پزشکان متخصص در بیمارستان ابن سینا دلفان ادامه داد: این موضوع علاوه بر اینکه دسترسی مردم به مراجعه پزشک متخصص آسان خواهد بود از فضایی استاندارد استفاده خواهند کرد و این امر در نتیجه موجب رضایتمندی عموم مردم و ارائه خدمات بهتر به بیماران خواهد بود.

نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بنده یکی از نمایندگانی هستم که اهل نقد هستم و هیچ گاه در زمان مشاهده کوتاهی های که در حق شهرستان بشود کوتاه نخواهم آمد اما این بی انصافی است که خدماتی را که دانشگاه علوم پزشکی استان در دلفان انجام داده است را نادیده بگیریم، هر چند نیازهای مهم دیگری نیز این شهرستان در حوزه بهداشت و درمان دارد که امیدواریم آن نیز مرتفع شود./ مهر

 1. نویسنده دیدگاه: حبیب یوسفی
  شهریور ۶, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۴:۴۴

  جناب رستمی شما توان این را نداشید که مدیران بومی نگهداری کنی چطور از بیمارستان دوم حرف می زنی مردم خیلی خوب همه چیز را رصد می کنند وحافظه شان قوی است.

 2. نویسنده دیدگاه: ناشناس
  شهریور ۷, ۱۳۹۶ در تاریخ ۰۹:۱۱

  کل ادارات دلفان در قبضه کوهدشتیها چه کسی به خود اجازه می ده باز هم برای انتخابات سراغ مردم بره وشب وروز وقت وبی وقت آنها حرام کنه ودر پیان ونتیجه بی بهره از این هم بدتر هم می شود.

 3. نویسنده دیدگاه: سینا
  شهریور ۷, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۲:۲۷

  ازاقدامات ارزنده نماینده محترم بخصوص دربخش درمان صمیمانه سپاسگزاریم

  • نویسنده دیدگاه: امید جعفری
   شهریور ۱۶, ۱۳۹۶ در تاریخ ۲۲:۳۲

   ماشالا به سینا جان برادرزاده رستمیان پسر سیاوش خان .خیلی خوشحالم که از عملکرد عالی رضایت داری

 4. نویسنده دیدگاه: فرزاد
  شهریور ۹, ۱۳۹۶ در تاریخ ۰۱:۵۸

  آقای عالی رستمی هم میخواهد ادای سیاسیون کاربرد را در بیاورد .
  ولی غافل از اینکه نه این آقا و نه سیاوش و نه سجاد توکلی سیاست را درک نکرده اند و فقط در حال تلف کردن وقت ۴ ساله نمایندگی می باشند.
  مردم محروم سلسله و دلفان سر پل صراط جلوی شما را خواهند گرفت

 5. نویسنده دیدگاه: تاسف
  شهریور ۱۱, ۱۳۹۶ در تاریخ ۱۸:۵۵

  عجب دنیایست تا چه حد فریب و دروغ

 6. نویسنده دیدگاه: فرزاد
  شهریور ۱۴, ۱۳۹۶ در تاریخ ۰۱:۰۰

  انگار همون روز فعالیت اقای رستمی ،سرعت ایشان ۱۲۰ بوده ،کنترل نامحسوس وی را برده پارکینگ
  به مناسبت عید غدیر خودروهای توقیفی را آزاد میکنند
  بهتره آقای رستمی با سرعت یک لاک پشت پیگیر امور حوزه انتخابیه خود باشد
  سرعت ۱۲۰ تایی پیشکش

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار