سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14007
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جاده کمربندی، هدیه نامیمون به مردم نورآباد
Print This Post

نداشتن زیر گذر و عرض بسیار کم جاده در برخی نقاط، این کمربندی را مستعد مسیری برای حوادث فراوان نموده است.

دلفان امروز- پس از سال ها چشم انتظاری جاده کمربندی که یکی از نیازهای شهر در حال توسعه نورآباد محسوب می شود در مراحل پایانی بهره برداری خود به سر می برد.

هر چند در سال های اخیر بارها  خبرهای از بهره برداری این کمربندی به گوشمان رسیده است اما تاکنون هیچ خبری از بهره برداری و افتتاح این طرح وجود ندارد.

از آنجایکه این کمربندی در چند نقطه راه روستایی بخشی از روستاها در بخش های خاوه و نورعلی را قطع می کند ضرورت وجود زیر گذر برای آن لازم به نظر می رسد اما مشکل عمده این جاده عرض کم آن در برخی از نقاط است که به سادگی نمی توان از این امر گذشت.

 رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دلفان در گفتگو با خبرنگار دلفان امروز با جزئی دانستن نواقص این کمربندی از افتتاح آن در آینده نزدیک خبر داد.

مهندس زمانی با اشاره به اینکه در مسیرهای تقاطع با صرف یک میلیارد ریال نسبت به نصب علائم هشداردهنده اقدام شده است افزود: هیچ برنامه ای برای احداث زیرگذر در این کمربندی وجود ندارد.

وی از انجام تغییراتی برای افزایش عرض این مسیر در نقاطی توسط اداره راه و شهرسازی دلفان خبر داد و افزود از نظر کارشناسان و با توجه به دو بانده بودن مسیر احداث زیر گذر توجیهی ندارد.

بنابر آخرین اخبار هئیت بازرسی اداره کل راه و شهرسازی استان پس از بازرسی از این جاده آن را مورد تایید قرار نداده است.

آنچه که امروز مهم به نظر می رسد ذکر این نکته است که چنانچه مشکلات فنی این کمربندی حل نشود در آینده نزدیک شاهد حوادث ناگواری در این مسیر خواهیم بود و مسئولین باید بدانند که علاج واقع قبل از وقوع باید کرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار