سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14012
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » کاهش جرائم اولویت کاری نیروی انتظامی لرستان است/راه اندازی پلیس فتا در شهرستانها
Print This Post

فرمانده انتظامی استان لرستان کاهش جرائم در این استان را اولویت مهم و اساسی این نهاد عنوان کرد.

به گزارش سلام دلفان سردار محمد قنبری در گفتگو با مهر اظهار داشت: مهمترین اولویت کاری نیروی انتظامی لرستان در شش ماه نخست سالجاری کاهش جرائم در حوزه های مختلف است.

وی تصریح کرد: در این راستا افزایش و هدفمندی گشتهای نیروی انتظامی و نظارت بر عملکرد مجموعه نیروی انتظامی در استان در دستور کار قرار گرفته شده است.

فرمانده انتظامی استان لرستان همچنین تقویت گشتها و منابع انسانی نیروی انسانی این نهاد را از دیگر برنامه های پیش بینی شده طی شش ماه دوم سالجاری عنوان کرد و گفت: همچنین تقویت پیشگیری، پاکسازی نقاط آلوده، تقویت آگاهی های عمومی، تقویت کلانتریها و پاسگاهها، افزایش واحدهای تجسس از دیگر برنامه های پیش بینی شده در این مدت است.

سردار قنبری همچنین با اشاره به فعالیت پلیس فتا در استان لرستان عنوان کرد: تاکنون با عملکرد این پلیس بیش از 95 درصد از جرایم حوزه سایبری و اینترنتی در لرستان کشف شده است.

وی از راه اندازی آزمایشگاه مجازی در حوزه پلیس فتا در شش ماه دوم سال جاری در لرستان خبر داد و گفت: در این راستا تجهیزات و امکانات مورد نیاز پلیس فتا برای کشف جرائم در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

فرمانده انتظامی استان لرستان با بیان اینکه در حال حاضر پلیس فتا در مرکز لرستان فعال است، عنوان کرد: برنامه داریم که پلیس فتا را نیز در سایر شهرستانهای لرستان راه اندازی کنیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار