سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 140173
تاریخ انتشار: ۸ شهریور ۱۳۹۶
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » واقعه غدیرخم در شهر نورآباد بازسازی می شود
Print This Post
در نشست خبری فرمانده سپاه دلفان مطرح شد؛

فرمانده سپاه  ناحیه دلفان گفت: بسیج ناحیه مقاومت شهرستان دلفان با همکاری تمامی نهادها و ادارات واقعه غدیر را بازسازی خواهد کرد.

واقعه غدیرخم در شهر نورآباد بازسازی می شود
به گزارش سلام دلفان؛ سرهنگ علی دالوند، فرمانده سپاه دلفان در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: هرمسئولیتی که به کسی داده می شود اضطراب وسختیهای خودش را دارد و کاررسانه هم یک نوع مسئولیت است که  مانند قیچی دولبه عمل می کند واین مسئولیت سنگینی است که بردوش اصحاب رسانه می باشد.

 

وی ادامه داد: در ایران رسانه ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند بخصوص در شهر نورآباد با توجه به مشکلات فراوان نیاز به یک وفاق عمومی مدیریتی است تا باکمک اصحاب رسانه مشکلات مردم مورد بررسی قرار بگیرد.

 

وی به بازسازی واقعه غدیر در شهرستان دلفان اشاره کرد و گفت: سپاه ناحیه دلفان با همکاری تمامی نهادها و ادارات ومسئولان شهرستان واقعه غدیر را همچون سال گذشته با شکوه تمام بازسازی خواهدکرد و هدف ازاین بازسازی حفظ ارزشها، تبیین جایگاه امامت، آشناکردن نسل جوان و نوجوان با این واقعه مهم می باشد.

 

سرهنگ دالوند ادامه داد: سپاه دلفان با آماده کردن محیطی مناسب برای حضور مردم و الگوسازی این روز ارزشمند به معرفی سیره نبوی وائمه معصومین و گسترش فرهنگ ولایت و تعمیق هویت دینی می پردازد.

 

فرمانده سپاه دلفان گریزی به برنامه های دفاع مقدس زد و گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادتهای عزیزانی است که از جان خودگذشتند و با همت و ازخود گذشتگی این عزیزان و مدیریت و فرماندهی حضرت امام(ره) یک وجب از خاک ایران اسلامی در دست دشمن نیفتاد.

سفیر افلاک

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار