سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14028
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ایجاد هسته های مشاوره ای در دانشگاه های پیام نور لرستان
Print This Post
سلام دلفان- مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور لرستان گفت: هسته‎های مشاوره‎ای متشکل از اساتید برای ایجاد سلامت روانی دانشجویان در این دانشگاه فعالیت دارند. یزدان سهرابی در گفت‎وگوی اختصاصی با خبرنگارخبرگزاری ...

سلام دلفان- مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور لرستان گفت: هستههای مشاورهای متشکل از اساتید برای ایجاد سلامت روانی دانشجویان در این دانشگاه فعالیت دارند.

یزدان سهرابی در گفتوگوی اختصاصی با خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، افزود: 44 استاد در زمینه مشاورههای دانشجویی، مذهبی و اخلاقی با دانشگاه پیام نور استان همکاری دارند.

وی با بیان اینکه در این مشاورهها با موضوعات پزشکی، تحصیلی، روانشناسی، حقوقی و دانشجویان شاهد و ایثارگر مطرح میشود، اضافه کرد: این 44 استاد، هستههای مشاورهای دانشگاه هستند که در جهت ایجاد سلامت روانی، ارتقا سطح آگاهی و رفع مشکلات دانشجویی خدمات ارائه میدهند.

مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور لرستان با بیان اینکه امسال بنا داریم در طول نیمسال تحصیلی کرسیهای آزاداندیشی را علاوه بر دانشگاه در خوابگاههای دانشجویی نیز برگزار کنیم، تصریح کرد: کرسیهای آزاداندیشی در مراکز و واحدهای دانشجویی برگزار میشوند.

 

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار