سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14086
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » اخبار برتر » رؤسای آموزش و پرورش برای پاسخ به سؤالات رسانه ها نیازی به هماهنگی با اداره کلّ ندارند
Print This Post
مدیر روابط عمومي اداره كلّ آموزش و پرورش به سلام دلفان خبر داد:

به هیچ وجه چنین بخش نامه ای ابلاغ نکرده ایم… ما رسانه ها را دوست و مکمل کار خود می دانیم و این اداره کلّ روزانه به سؤالات متعدد رسانه های مجازی و مکتوب پاسخ می دهد.

سلام دلفان- مدیر روابط عمومي اداره كلّ آموزش و پرورش استان لرستان در تماس با خبرنگار ما به یک خبر سلام دلفان واکنش نشان داد.

علی قربانی با بیان اینکه رؤسای ادارت آموزش و پرورش استان برای پاسخ به سؤالات رسانه ها نیاز به اخذ نامه مکتوب از آنان و هماهنگی با اداره کلّ را ندارند خاطرنشان کرد: ما به هیچ وجه چنین بخش نامه ای ابلاغ نکرده ایم.

 وی تأکید کرد: ما رسانه ها را دوست و مکمل کار خود می دانیم و این اداره کلّ روزانه به سؤالات متعدد رسانه های مجازی و مکتوب پاسخ می دهد.

قربانی تصریح کرد: اخیراً از سوی وزارت آموزش و پرورش دستور آمده که مدیران کلّ و همچنین رؤسای ادارات در خصوص سیاست های کلان این وزارتخانه اظهارنظر ننمایند زیرا در حیطه وظایف و اختیارات آنان نیست و چنانچه قصد این کار را دارند با وزارتخانه مکاتبه نمایند. این مربوط به سیاست های کلان وزارتخانه است و ربطی به مسائل و مشکلات حیطه آموزش و پرورش و ادارات شهرستان ندارد.

گفتنی است خبرنگار سلام دلفان روز گذشته برای دریافت پاسخ سؤال مخاطبان سایت به رئیس اداره آموزش و پرورش مراجعه نمود که وی هرگونه پاسخ به سؤال خبرنگاران را منوط به درخواست کتبی رسانه و هماهنگی وی با اداره کلّ  آموزش و پرورش استان عنوان کرده بود. (اینجا)

  1. نویسنده دیدگاه: سؤال از رئیس اداره آموزش و پرورش
    مهر ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۰۱

    […]  بنا برتصمیم عجیب این اداره کلّ، رسانه ها برای پرسیدن هرگونه سؤال از رئیس اداره آموزش و پرورش، باید نامه مکتوبی که موضوع مصاحبه در آن ذکر شده باشد را  به رئیس اداره ارائه کنند و او نیز این درخواست را به اداره کلّ ارائه کند و چنانچه آنها صلاح دانستند، مجوز پاسخ صادر  گردد! درباره این تصمیم خلق الساعه، گفتنی هایی وجود دارد امّا در این جا فقط به این نکته بسنده می شود که این مقررات پیچیده و غیرضروری معنایی جز زدن دست رد به سینه خبرنگاران ندارد. ( پاسخ روابط عمومی اداره کلّ آموزش و پرورش به این خبر را در اینجا بخوانید) […]

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار