سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1411
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » یک اصلاح طلب: به جریان آیت الله مهدوی کنی رأی خواهم داد
Print This Post
سعید شریعتی عضو حزب منحله مشارکت در گفتگو با هفته نامه دانشجویان پیرامون انتخابات مجلس نهم نکات جالبی را مطرح کرد. به گزارش رجانیوز، در بخشی از این گفتگو وی با ...

سعید شریعتی عضو حزب منحله مشارکت در گفتگو با هفته نامه دانشجویان پیرامون انتخابات مجلس نهم نکات جالبی را مطرح کرد.

به گزارش رجانیوز، در بخشی از این گفتگو وی با تصریح بر اینکه “حتما به جریان آیت الله مهدوی کنی رای خواهم داد”، اظهار داشته است:

“اگر از من سعید شریعتی بپرسید که بخواهد در انتخابات شرکت بکند و مهری در شناسنامه اش بخورد و رای سفید هم نخواهم بدهم، حتما به جریان آیت الله مهدوی کنی رای خواهم داد. دلیل هم دارم و دلیلم شاخص دارد. دلیل اولم اصالت و سابقه این جریان است و اینها جزو صحابی هستند و نه جزو تابعین. علی القاعده صحابی بر تابعین اولی هستند.”

وی در ادامه تاکید کرد: “اگر بخواهیم رای بدهیم به صحابی رای می دهیم؛ بعلاوه مجموعه جبهه متحد اصولگرایان مجموعه تشکیلاتی و سازماندهی یافته با سابقه جریان اصولگرا هستند و از زیر بوته به عمل نیامده اند. حزب و تشکیلات و دبیر و دفتر دارند و مسئولیت جمعی و خرد جمعی دارند. فردا اگر خوب کار کنند پای جمع شان نوشته می شود، کار بد کنند جمعشان پاسخگوست و می شود آنها را بازخواست کرد. پس من صد در صد اینها را به جریان بی ریشه ترجیح می دهم!”

گفتنی چندی قبل نیز محمد خاتمی در یکی از جلسات محفلی با حمله به جبهه پایداری اظهار داشته بود:

“در انتخابات پیش رو طیف جدیدی از اصولگرایان که از احمدی نژاد عبور کرده و ارادت عجیبی نسبت به رهبر انقلاب دارند به مجلس خواهند رفت که در این صورت تا ۱۰ سال اینده باید فاتحه اصلاحات را خواند.”

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار