سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14209
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » گام رو به جلوی نتانیاهو نتیجه پذیرش هولوکاست توسط دولت
Print This Post
سلام دلفان- کوتاه آمدن دولت در پذیرش هولوکاست نه تنها باعث سازگاری بیشتر غرب و رژیم صهیونیستی نشد بلکه گام رو به جلوی آنها را به همراه داشت. به گزارش خبرنگار بین ...

سلام دلفان- کوتاه آمدن دولت در پذیرش هولوکاست نه تنها باعث سازگاری بیشتر غرب و رژیم صهیونیستی نشد بلکه گام رو به جلوی آنها را به همراه داشت.

به گزارش خبرنگار بین الملل “ندای انقلاب“، برخی در داخل کشور تصور می کنند که مشکل میان ایران و آمریکا سوء تفاهمی است که می توان براحتی و با گفت‌وگو بر آن فائق آمد.

کوتاه آمدن در مقابل خواسته های غرب باعث نخواهد شد آنها به خواسته های ما تن بدهند و یا باعث نرمش آنها شود بلکه با کوتاه آمدن ایران، آنها این تصور را خواهند کرد که فشار آنها موثر واقع شده از هیمن رو به کار خود ادامه خواهند داد. حکایت آنها حکایت سگی است که وقتی برسر او فریاد زدی آرام می گیرد و اگر در مقابلش آرام بودی پارس می کند و حتی ممکن است پاچه بگیرد.

کوتاه آمدن در پذیرش افسانه هلوکاست توسط آقای روحانی و به خصوص آقای ظریف واکنش جالب نتانیاهو را به دنبال داشته است کوتاه آمدنی که حتی باعث تحریف سخنان رهبری توسط وزیر خارجه کشورمان شد.

هولوکاست نقطه ضعف اسرائیل است که می تواست اهرم خوبی برای فشار به غرب باشد و بسیاری از دانشمندان جهان با دلیل و مدرک ثابت کرده بودند که داستانی که از هلوکاست نقل می شود دروغ است و اگر هم یهودیان در جنگ جهانی دوم توسط هیتلر کشده شده باشند تعدادشان بسیار کمتر از چیزی است که اعلام می شود و دوم اینکه به صورتی که اعلام می شود، نبوده است.

نتیجه پذیرش هلوکاست توسط مقامات دولت این بوده که نتانیاهو در گفت‌وگو با “سی ان ان” می گوید: چه ایران به هولوکاست اذعان کند، چه اذعان نکند، در هر صورت در حال برنامه‌ریزی برای دست زدن به هولوکاستی دیگر هستند، برای کشتار ۶ میلیون یهودی دیگر.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار