سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14216
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » علی مطهّری: تجمع اعتراضی دانشجویان در فرودگاه مهرآباد قابل تقدیر بود
Print This Post
سلام دلفان- نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی اعتراض دانشجویان تجمع کننده فرودگاه مهرآباد برای استقبال از رئیس جمهور را قابل تقدیر دانست. علی مطهری، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی ...

سلام دلفان- نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی اعتراض دانشجویان تجمع کننده فرودگاه مهرآباد برای استقبال از رئیس جمهور را قابل تقدیر دانست.

علی مطهری، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با «خبرگزاری دانشجو» با اشاره به تخریب برخی رسانه‌ها نسبت به حضور تشکل‌های دانشجویی  در مراسم استقبال از روحانی گفت: من اصل حضور تشکل‌ها در مراسم استقبال از رئیس جمهور و موضع‌گیری آنها را میپسندم. اینکه آنها ابراز نظر کردند و نشان دادند که در ایران آزادی بیان است.

 

وی افزود: آنطور که من شنیدم درگیری مختصری هم که پیش آمد ناخواسته بوده و اینطور نبود که از قبل طراحی شده باشد. این درگیری ناخواسته به خاطر این بوده که دانشجویان در حال نماز خواند بودند و عده ‌ای آمدند و اینها را تحریک کردند، اما قرار بر توهین و یا حمله به سمت آقای روحانی نبوده است.

 

مطهری در ادامه خاطر نشان کرد: اما اصل حساست مردم و به خصوص دانشجویان نسبت به آینده انقلاب اسلامی و اتفاقاتی که رخ میدهد قابل تمجید است؛ یعنی اگر جوان‌های ما بی‌تفاوت می‌بودند نسبت به این اتفاقات و دولت و رئیس جمهور در سفر خود به نیویورک هر رفتاری در مقابل آمریکا و اسرائیل و غیره از خود نشان می‌داد آن موقع ما باید برای انقلاب نگران می‌شدیم.
نماینده تهران در مجلس همچنین با انتقاد از برخوردهای نابجا نسبت به حرکت اعتراضی دانشجویان تاکید کرد: این مسئله ثابت کرد که دانشجویان و جوانان حوادث را رصد و نظر خود را ابراز می‌کنند، اما طبیعتا از آن طرف هم تندروی و توهین نباید باشد و نباید دانشجویان را به خاطر اعتراض و مخالفت سرزنش بکنیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار