سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14275
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » 70 پزشک متخصص و فوق تخصص در لرستان جذب شد
Print This Post

رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از جذب 70 پزشک متخصص، فوق تخصص و دندانپزشک در مهرماه سال جاری در استان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان دکتر ˈاردشیر شیخ آزادیˈ روز یکشنبه در گفت و گوی با ایرنا افزود: این تعداد پزشک به منظور فعالیت در عرصه های بهداشتی و درمانی و در راستای ارتقای دسترسی مردم به خدمات پزشکی در حال جذب در مراکز بهداشتی، بیمارستانی و درمانی استان هستند.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد 53 نفر پزشک متخصص، 10 نفر پزشک فوق تخصص و هفت نفر دندانپزشک هستند، اظهار داشت: برخی از پزشکان متخصص امروز شهرستان محل خود را انتخاب کردند و برای ارائه خدمات پزشکی به مردم عازم این شهرستان ها شدند.

وی تصریح کرد: قرار است مابقی پزشکان نیز تا پایان هفته جاری میان بیمارستان های تابعه دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان های استان توزیع شوند.

دکتر شیخ آزادی افزود: با اجرای این طرح علاوه بر ارتقای دسترسی مردم به خدمات، برخی از نیازها و مشکلات شهرستان ها در خصوص جذب پزشکان متخصص حل می شود به طوری که برای شهرستان ازنا پزشک متخصص سونوگرافی، زنان و زایمان برای الیگودرز و کمبود ارتوپدی برای شهرستان دورود در نظر گرفته شده است.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه این پزشکان متخصص تحصیلات پزشکی و تخصصی خود را به صورت رایگان طی می کنند و تعهداتی از نظر قانونی برای ارائه خدمت در شهرستان های محروم را دارند، باید برای کمک به همنوعان خود در این مناطق از هیچ کوششی دریغ نکنند.

به گفته وی سال گذشته نیز 60 پزشک متخصص در استان لرستان جذب شد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار