سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14278
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » استاندار لرستان: استفاده بهینه از ظرفیت ها با برنامه ریزی علمی و عملی منطبق بر واقعیت ها، لازمه توسعه و پیشرفت است
Print This Post

استاندار لرستان گفت: ارائه اطلاعات و آماربر اساس واقعیت ها، توجه جدی به اصول کارشناسی در عرصه تصمیم سازی، تصمیم گیری و اجرا، پرهیز از حاشیه سازی و استفاده بهینه و مطلوب از قابلیت های موجود در استان، معیارهای مهم در راستای رشد و توسعه پایدار و همه جانبه استان است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا، ˈهوشنگ بازوندˈ روز یکشنبه در دیدار با اعضای ستاد انتخابات دکتر روحانی در استان لرستان، افزود: دولت یازدهم با شعار و سیاست محوری تدبیر و امید و با رویکرد اساسی اعتدال و عقلانیت مورد اقبال عمومی مردم قرار گرفته و فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی اظهار کرد: درهمین ارتباط، یکی از مطالبات جدی و بحق مردم از دولت، بیان واقعیت ها و ارائه اطلاعات و آمار دقیق از وضعیت کشور در حوزه های مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی است.

مهندس بازوند با اشاره به اینکه مردم در انتخابات 24 خرداد با انتخاب شعار محوری اعتدال و عقلانیت، خواست و مطالبه اصلی خود را بیان کردند، گفت: برهمین اساس، دولت نیز با تاکید بر تلاش برای تبدیل تهدیدها به فرصت و زمینه سازی برای فراهم کردن بستر مناسب رشد و توسعه کشور بر مبنای عقلانیت و اعتدال در عرصه فعالیت های اجرایی، کار خود را آغاز کرده است.

وی با اشاره به نارضایتی مردم از افراط و تفریط در عرصه های اجرایی و مدیریتی، تصریح کرد: تقویت و گسترش روحیه امید و خوباوری در سطح جامعه با برنامه ریزی و اعمال سیاست های مدبرانه و تبدیل تهدیدها و چالش های موجود به فرصتی برای توسعه و پیشرفت، محور فعالیت های دولت یازدهم است.

استاندار لرستان با انتقاد از فرصت سوزی های گذشته در راستای محرومیت زدایی از کشور و استان، گفت: برنامه ریزی در جهت جذب سرمایه های بخش خصوصی و فراهم کردن بستر حضور و مشارکت فعال سرمایه گذاران در حوزه های اقتصادی و صنعتی استان، اولویت اصلی مدیریت اجرایی استان در این دوره است.

مهندس بازوند گفت: استان لرستان سرشار از ظرفیت ها و توانمندی های منحصربفرد در بخش ها و حوزه های مختلف است که متاسفانه برغم تکرار مکرر این شعار، در گذشته کمتر شاهد استفاده بهینه و بهره برداری مطلوب از این قابلیت ها بوده ایم.

استاندار لرستان با بیان اینکه لرستان دیگر عرصه آزمون و خطای مدیریتی و اجرایی نیست، تصریح کرد: باید براساس یک برنامه علمی، کارشناسی و عملیاتی، مسیر رشد و توسعه پایدار و محرومیت زدایی از چهره این استان را هموار کنیم.

بازوند افزود: زمینه سازی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی با هدف بهره مندی از ظرفیت های موجود در استان و ایجاد فرصت های شغلی مولد و پایدار با توجه به شرایط و توانمندی های موجود در لرستان، راهکار اصلی برای رشد و توسعه استان است.

استاندار لرستان اظهار کرد: تبدیل کشاورزی سنتی و معیشتی به کشاورزی صنعتی و پیشرفته با توجه به قابلیت ها و ظرفیت های گسترده استان در بخش منابع آبی و اراضی کشاورزی حاصلخیز، یکی از اقدامات مهم و موثر در جهت رفع محرومیت از استان و رشد و شکوفایی اقتصاد لرستان است.

به گفته وی، مردم استان لرستان در طول 30 سال گذشته اعتقاد و اعتماد خود به نظام و مسئولان را بارها ثابت کرده اند و برهمین اساس برای دفاع از انقلاب و ارزش های والای آن از هیچ تلاشی فروگذار نکرده اند.

مهندس بازوند افزود: خدمت به مردم مومن و ولایی این دیار به واسطه ایثار و فداکاری آنان در راه اعتلای ایران اسلامی، عبادتی بزرگ محسوب می شود و مسئولان اجرایی استان وظیفه دارند برای تامین آسایش و رفاه مردم و ارائه خدمات مطلوب و شایسته دراین استان، تلاشی مستمر و شبانه روزی داشته باشند.

وی تصریح کرد: تحقق این مهم، نیازمند همراهی و همکاری همه نخبگان، کارشناسان و دلسوزان این استان با هدف دستیابی به توسعه و پیشرفتی همه جانبه و پایدار است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار