سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14440
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » عکس/ ظریف در تیتر یک امروز کیهان!
Print This Post
 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۴۵

  روزنامه كيهان كه خبر و تيتر روز گذشته‌اش توسط نمايندگان مجلس، سخنگوي وزارت خارجه و حتي شخصي كه از او نقل قول شده بود (وزير خارجه) تكذيب شده بود به شيوه هميشگي خود باز هم بر اصرار ورزيدن به موضوعات غيرواقع ادامه داد و امروز مدعي شد كه خبر ديروزش (كه توسط منابع اصلي خبر تكذيب شده بود)، توسط برخي نمايندگان مجلس، تاييد شده است!

  در مملكتي كه قرار بود اخلاق ديني و ارزش‌هاي انساني حاكم شود به كجا رسيده‌ايم كه به خاطر قدرت و سياست، اصول اوليه اخلاقيات را زير پا له كرده و بر اين كار خويش افتخار هم مي‌ورزيم!

  در كشوري كه تيترهاي اصلي صفحه نخست روزنامه‌هاي رسمي (آن هم منتسب به نظام) عمدا و احتمالا مصلحتا! «دروغ» و «كذبند» اما عاملان اين ماجرا، همانگونه كه در مورد ساير خبرهاي بي‌پايه به جامعه خلاف واقع گفتند، و كسي نازكتر از گل هم به آنان نگفت (ماجراهايي چون جرج سوروس و خاتمي، كمك‌هاي چند ميلياردي اسراييل به اصلاح‌طلبان داخلي و …) همچنان بر اجراي فرمايش! گوبلز (وزير تبليغات دولت هيتلر)* به رسانه‌هاي آن زمان آلمان، كه دروغ بگوييد و آنقدر بزرگ بگوييد و تكرارش كنيد كه جامعه باورش بيايد، عمل مي‌كنند!

  مي‌ماند اين نكته كه چرا در رسانه‌هاي كشور و از جمله در همين روزنامه و همچنين در تريبون‌هاي رسمي‌ توسط سخنرانان ديني و سياسي همواره اين گلايه و نقد وجود دارد كه چرا مملكت را فريب و دروغ فرا گرفته، وقتي تريبون‌هاي رسمي و روزنامه‌هاي منتسب به نطام به راحتي پروژه دروغ را به ارزش! مبدل نموده‌اند و صقر تا 100 اخلاق را براي قدرت و سياست ذبح كرده‌اند از جامعه‌اي كه اين روش را مي‌بينند چه انتظاري داريد؟ اينجاست كه خيلي ساده مي‌توان گفت: خود كرده را تدبير نيست!

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار