سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14497
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آمار تصادفات فوتی در لرستان 16 درصد کاهش یافت
Print This Post

فرمانده انتظامی لرستان گفت: آمار تصادفات ناشی از فوت در استان در شش ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 16 درصد کاهش یافت.

به گزارش سلام دلفان به نقل ازایرنا، سردار ˈمحمد قنبریˈ روز چهارشنبه در آیین تجلیل از همیاران پلیس، فرهنگ یاوران ترافیک و خبرنگاران نمونه در حوزه راهنمایی و رانندگی لرستان بدون اشاره به تعداد تلفات ناشی از تصادفات رانندگی در استان افزود: آمار افراد فوت شده در تصادفات رانندگی در استان نسبت به مدت مشابه سال قبل 88 نفر کمتر شده است.

وی اظهار داشت: بیشترین عامل تصادفات رانندگی در لرستان عوامل انسانی است چرا که اگر وسیله نقلیه مشکل داشته است، فکر و برنامه ریزی انسان می تواند از وقوع حوادث جلوگیری کند.

وی با اشاره به اینکه طرح همیاران پلیس به منظور ایجاد سفری ایمن برای مردم است، تصریح کرد: در چند سال گذشته با همکاری این افراد شاهد کاهش تلفات ناشی از تصادفات مواجه هستیم .

سردار قنبری با اشاره به اینکه امروزه وظیفه پلیس ایجاد امنیت است، افزود: با توجه به گسترش سفرها و تعدد وسایط نقلیه، اما بسترهای لازم در این زمینه تامین نشده است و جاده ها گنجایش این همه وسایل نقلیه را ندارد.

وی با بیان اینکه برخی مواقع براثر عدم رعایت قوانین اقدامات مخاطره آمیزی برای خود و دیگران انجام می دهند، اظهار داشت: یکی از مشکلات اساسی ما نبستن کمربند ایمنی درمناطق شهری و عدم استفاده از کلاه ایمنی توسط موتورسواران است که باید همیاران پلیس و فرهنگ یاوران ترافیک در این زمینه نیروی انتظامی همکاری لازم داشته باشند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار