سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14499
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اولین جلسه کاری استاندار لرستان با نمایندگان استان برگزار شد
Print This Post

نماینده سلسه و دلفان در مجلس شورای اسلامی از برگزاری اولین نشست جلسه کاری استاندار لرستان با نمایندگان استان خبر داد.

به گزارش سلام دلفان حجت اله سوری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت : در این جلسه مسائل و مشکلات استان لرستان در بخش های مختلف فرهنگی ، اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات خوبی برای تسریح در عمران و آبادانی لرستان گرفته شد.

وی افزود : در این جلسه وضعیت طرح های عمرانی استان لرستان و نحوه جذب اعتبارات بیشتر عمرانی و محرومیت زدایی از مناطق محروم مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

وی اظهارداشت : نمایندگان استان در این جلسه هر کدام به بیان دیدگاهها و مشکلات حوزه انتخابیه خود پرداختند و استاندار لرستان نیز با بیان راههای عمران و آبادانی لرستان خواستار مساعدت نمایندگان برای جذب اعتبارات ملی شدند .

این نماینده مجلس شورای اسلامی بیان داشت : مجمع نمایندگان لرستان آمادگی خود را برای کمک به استاندار لرستان برای حل مشکلات این استان اعلام کردند و استاندار لرستان نیز همکاری با نمایندگان را مورد تاکید قرار داد .

سخنگوی مجمع نمایندگان استان گفت: در این جلسه در بحث انتصاب ها آنچه مورد تاکید استاندار لرستان و نمایندگان بود استفاده ازمدیران کارآمد و با تجربه است که بتوانند مشکلات را حل کنند .

ˈسوریˈ افزود : برگزاری اینگونه جلسات نقش مهمی در هماهنگی و همفکری نمایندگان با استاندار دارد تا بتوانند مشکلات اشتغال و ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز لرستان را فراهم کنند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار