سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 146
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۰
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » برگزاری انتخابات سالم ركن اصلی فعالیت های اجرایی و نظارتی است
Print This Post
به گزارش ایرنا، 'حبیب الله دهمرده' در نشست مشترك ستاد انتخابات و هیات نظارت بر انتخابات استان لرستان افزود: یكی از مهمترین برنامه های دشمنان انقلاب، زمینه سازی برای كمرنگ كردن ...

 

 

 

 

استاندار لرستان با تاكید بر صیانت از آرای مردم در انتخابات گفت: برگزاری انتخابات سالم، باشكوه و با مشاركت حداكثری، هوشمندانه و آگاهانه مردم، مهم ترین وظیفه مجریان و ناظران انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.

به گزارش ایرنا، ‘حبیب الله دهمرده’ در نشست مشترك ستاد انتخابات و هیات نظارت بر انتخابات استان لرستان افزود: یكی از مهمترین برنامه های دشمنان انقلاب، زمینه سازی برای كمرنگ كردن میزان مشاركت مردم در انتخابات با انجام تبلیغات منفی و سیاه نمایی در سطح جامعه است.

وی اظهار داشت: این ترفند دشمن نیز با توجه به میزان بصیرت و هوشمندی ملت و همچنین تلاش برای جلب اعتماد و اطمینان بیشتر مردم و برگزاری یك انتخابات باشكوه و حماسی همچون همیشه خنثی و بی اثر خواهد شد.

استاندار لرستان گفت: برای مجریان و ناظران انتخابات مهم ترین اصل در برگزاری، رای و نظر مردم در انتخاب افراد است، و هر فردی كه از سوی مردم انتخاب شود، مورد تایید قرار می گیرد.

دهمرده افزود: اعمال كامل نظر و رای مردم در فرآیند برگزاری انتخابات محور اصلی فعالیت های اجرایی و نظارتی است كه این مهم نیز با هم اندیشی، همدلی و تعامل بیشتر هیات های اجرایی و نظارتی به خوبی قابل اجرا و تحقق است.

وی اظهار داشت: دراین ارتباط نامزدهای انتخاباتی نیز باید بدور از فعالیت های تخریبی و غیر اخلاقی در جریان انتخابات، شرایط و فضای مناسب برای انتخاب آگاهانه و مسئولانه مردم را فراهم كنند.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان نیز در این نشست گفت: تعامل و همكاری میان هیات های اجرایی و نظارتی مهمترین اصل در برگزاری انتخابات باشكوه و حماسی است.

‘حسن شریعت نژاد’ افزود: انتخابات سالم دارای ویژگی های خاصی است كه برقراری امنیت روحی و روانی، اطلاع رسانی شفاف و اطمینان بخشی به مردم مهم ترین شاخص آن است.

رییس هیات نظارت شورای نگهبان در استان لرستان نیز در این نشست گفت: هیات های نظارت به عنوان همكاران هیات های اجرایی، تلاش گسترده ای را برای برگزاری یك انتخابات باشكوه و مشاركت حداكثری مردم آغاز كرده اند.

‘تیمور سپهوند’ افزود: اجرای دقیق قانون مهمترین معیار و ملاك فعالیت هیات های نظارت در انتخابات است, بر همین اساس مسیر اصلی فعالیت در این عرصه را قانون مشخص می كند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار