سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14604
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » هزار و 760 میلیارد ریال برای تکمیل طرح های آب منطقه ای لرستان نیاز است
Print This Post

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: برای تکمیل طرح های نیمه تمام این شرکت شامل سدها و ایستگاههای پمپاژ، 9 هزار و 760 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

به گزارش سلام دلفان علی امید سیفی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در صورت تخصیص این میزان اعتبار، این طرح ها تا پنج سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه هم اکنون در لرستان ۱۶ سد درحال مطالعه، ۱۰ سد در دست اجرا و دو سد آماده اجرا است گفت: با بهره برداری از این سدها و 10 ایستگاه پمپاژ، 120 هزار هکتار از اراضی دیم استان به آبی تبدیل خواهد شد.

سیفی گفت: درحال حاضر ۵۴ طرح در بخش آب لرستان در دست مطالعه و اجرا است که از این تعداد ۳۰ طرح استانی و مابقی ملی استانی شده است.

وی اظهار داشت: همچنین از مجموع یک هزار و ۴۷۰ میلیارد ریال اعتیار مصوب این شرکت در سال جاری تاکنون هیچ درصدی جذب و هزینه نشده و این در حالی است که شرکت آب منطقه ای لرستان یکهزار و 450 میلیارد ریال به پیمانکاران و مشاوران بدهکار است.

وی اضافه کرد: علیرغم عدم تخصیص اعتبار و تزریق اعتبار به طرح های در دست اجرا هیچ طرحی در حوزه آب لرستان متوقف نشده و پیمانکاران در مناطق مختلف استان در حال فعالیت هستند.

به گفته سیفی در صورت تخصیص اعتبار سد حوضیان الیگودرز و کمندان ازنا تا پایان امسال به مرحله آبگیری می رسد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار