سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14715
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ناگفته‌های یک شاهد عینی از لحظات شهادت احمدی روشن
Print This Post
خبرنامه دانشجویان ایران: در جریان برگزاری دادگاهی نمادین برای محاکمه منافقین که امروز در دانشگاه علامه برگزار شد یک شاهد عینی به بیان ناگفته هایش از شهادت شهید احمدی روشن ...

خبرنامه دانشجویان ایران: در جریان برگزاری دادگاهی نمادین برای محاکمه منافقین که امروز در دانشگاه علامه برگزار شد یک شاهد عینی به بیان ناگفته هایش از شهادت شهید احمدی روشن پرداخت.
به گزارش «خبرگزاری دانشجو» در برنامه امروز دانشگاه علامه طباطبایی که دادگاهی نمادین برای منافقین با حضور خانواده های شهدای ترور برگزار شد، یکی از کارکنان دانشگاه علامه طباطبایی به بیان ناگفته های خود از روز شهادت مصطفی احمدی روشن پرداخت.
مرادی، یکی از کارکنان دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه در طول عمر خود دو بار شاهد ترور دو فرد بوده است، گفت: یکی در سال 63 و دیگری در زمان شهادت مصطفی احمدی روشن بود.
وی ادامه داد: من به خاطر آنکه در هیئت های مذهبی فعالیت می کنم در روز شهادت مصطفی احمدی روشن که چند روزی به اربعین مانده بود در حال نوشتن شعری برای مراسم اربعین بودم و دو بیتی نوشته بودم که ناگهان صدای انفجار را از بیرون دانشگاه شنیدم و ناخودآگاه به بیرون رفتم.
این شاهد عینی با بیان اینکه دود شدیدی محوطه بیرونی دانشگاه علامه طباطبایی را فرا گرفته بود، اظهار داشت: من به ماشین شهید مصطفی احمدی روشن رسیدم که در آنجا صحنه سختی را دیدم؛ شهید مصطفی احمدی روشن همزمان با انفجار بمب به شهادت رسیده بود اما راننده او هنوز زنده بود.
مرادی با اشاره به اینکه بازگو کردن آن صحنه بسیار سخت است، گفت: اینکه بخواهم در حضور مادر آن شهید بزرگوار، جزئیات آن واقعه را بگویم برایم سخت تر می شود.
وی در پایان با بیان اینکه شعری که او برای مراسم اربعین آماده کرده بود به جای توصیف شهادت امام حسین(ع) و یارانش به توصیف شهادت علی اکبر(ع) تغییر پیدا کرد، اظهار داشت: یکی از نوحه های قدیمی که در این زمینه وجود دارد این شعر است که جوانان بنی هاشم بیایید علی را بر در خیمه رسانید که خواندن این شعر برای من در آن سال بسیار سنگین بود.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار