سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14756
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » شیفتگان خدمت یا تشنگان بَنِر؟!
Print This Post
(2نظر)

جالب آنجاست برخی از این بنرها تا مدت ها همچنان در جای خود استوارند و جناب مدیر نمی تواند از این همه لطفی که به وی شده دل بکند.

سلام دلفان- به گزارش سایت دلفان امروز هنوز حکم مدیریت جناب مدیر جدید امضاء نشده است که سیمای شهر نورآباد پر می شود از بنرهای با متون چاپلوسانه از القاب ریز و درشت برای مدیر محترم و جناب مدیر هم که مدت هاست به فکر ژست گرفتن برای عکس بنر خویش است خرامان می نگرد الفاضاتی که به وی نسبت داده شده و برخی از مدیران هم می نگارند که چه کسانی برایشان بنر زده اند تا به هر نحوی از خجالتشان درآیند.

جالب آنجاست برخی از این بنرها تا مدت ها همچنان در جای خود استوارند و جناب مدیر نمی تواند از این همه لطفی که به وی شده دل بکند.

هنوز مانده ام که بدانم این جمع کثیری از فرهنگیان که به هر مناسبتی و برای یک مدیر جزء یا کل در سطح شهرستان بنر می زنند چه کسانی هستند و آیا مایه گذاشتن از امثالی مانند جمعی از فرهنگیان، ورزشکاران، هنرمندان و …. کار جمع است یا فرد.

براستی اینان که با وعده خدمت آمده اند چه احتیاجی به این همه خودنمایی دارند و آیا از همین روز اول شعارگرایی جایی عملگرایی را نمی گیرد.

جای خالی قهرمانان واقعی این دیار در گوشه گوشه شهر خودنمایی می کند.همانان که قهرمانانه و بدون گرفتن ژست و قیافه نشان لیقت گرفتند و عند ربهم یرزقون خواندند و کسی نبود که برای انها بنری بزند.

آنان شیفته خدا بودند نه تشنه یک بنر و با خدایشان معامله کرده بودند. آنانی که شبانه کفش همرزمانشان را واکس می زدند و مدیرانی که امروز برای اینکه واکس کفششان خراب نشود حاضر نیستند از پشت میزشان بیرون بیایند و اخلاص شاخصه ای که انگار در آن دوران طلایی جا مانده است.

و امروز آنچه که شهر محروم دلفان به آن نیاز دارد، آدم های از همان جنس است، آدم های که کارشان برای خدا بود نه برای خودنمایی.کسانی که بتوانند با مدیریت جهادی که همان شاه کلید حل شاهنامه مشکلات شهرستان محروم دلفان است به میدان دیگری بشتابند که دفاع همچنان باقی است.

نویسنده : ایوب دارابی

 1. نویسنده دیدگاه: علی
  مهر ۲۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۵۰

  متشکرم برای مطالبی که نوشتی ، عین حقیقت را نوشتی

 2. نویسنده دیدگاه: رضایی
  مهر ۲۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۳۲

  شاید با این مطلب زیبا و تامل برانگیز مدیران ما به جای نصب بنر به فکر خدمت به مردم بیچاره باشند.

 3. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۲۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۲:۱۴

  با عرض پوزش:
  کلمه “الفاظ” خودش جمع “لفظ” است پس جمع بستن مجدد آن صحصح نمی باشد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار