سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14764
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۲ نظر
خانه » آخرین عناوین » علت جدایی ناگهانی گوینده مشهور خبر از صدا و سيما
Print This Post
سايت پارسينه در مطلبي كه امروز در وب سايت خود قرار داده مدعي شده است كه قاسم افشار، مجري با سابقه صدا و سيما كه چند سال قبل به دلايل ...

سايت پارسينه در مطلبي كه امروز در وب سايت خود قرار داده مدعي شده است كه قاسم افشار، مجري با سابقه صدا و سيما كه چند سال قبل به دلايل شخصي از صدا و سيما كنار كشيد، به نقل از روزبه علمداري (روزنامه‌نگار) علت كنار كشيدنش از صدا و سيما را نوعي اعتراض به اين سازمان دانست و آن‌را مربوط به مسايل انتخابات 88 مطرح كرده است!

به گزارش جوان آنلاين، در این مطلب آمده است: “امروز برای تعمیر گوشی‌ام، رفته بودم پایتخت؛ وارد یک مغازه که شدم چهره آشنایی را دیدم؛ قاسم افشار گوینده قدیمی اخبار سیما که بعد از این چند سال، آنطور که در عکس پیداست خیلی سپیدموی و شکسته شده بود. مغازه‌دارها هم خیلی تحویلش می‌گرفتند و عکس یادگاری می انداختند.”

سلام و علیکی کردم که خیلی صمیمی و با رویی باز برخورد کرد. یکی، دو دقیقه ای صحبت کردیم؛ به عکسی که چند سال پیش از او منتشر شد و نقلی قولی از او شنیده شده بود اشاره کردم.

از افشار پرسیدم که آیا درست است بعد از انتخابات 88 و آن اتفاقات، از صدا و سیما بیرون آمدید؟ که بصراحت تأیید کرد و گفت کلا کار را ول کردم.

پرس و جو کردم که آیا در قالب برگزاری کلاس گویندگی شغلش را ادامه می دهد یا نه؟ که باز هم گفت کلا همه چیز را رها کردم…

  1. نویسنده دیدگاه: منطقی
    مهر ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۳۲

    کو گوش شنوا ؟ ؟ !!!! واقعاً زنده با افشار و افشار ها

  2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
    مهر ۲۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۹:۱۸

    درود بر افشارها. اینها به اون دنیا چسبیدند و دنیا را گذاشند و پا روی وجدان نگذاشتند. واقعا از بزرگواری این بزرگان من خجالت میکشم ولی چه میشه کرد باید منتظر وایساد تا قهر تاریخ انتقام خود را بگیرد

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار