سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14810
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » غبارآلودترین هنرنمایی دنیا +عکس
Print This Post

“رافائل ویسوف” هنرمندی آذربایجانی است که غبارآلودترین راه را برای هنرنمایی انتخاب کرده است زیرا هنر اصلی این مرد نقاشی کشیدن روی خودروهای غبارآلود و کثیف است.

به گزارش سلام دلفان به نقل از باشگاه خبرنگاران برای نقاشان و هنرمندان هر جایی میتواند یک بوم نقاشی و هر وسیله ای حتی غدد اشک چشم می تواند وسیله هنرنمایی باشد در این مورد استثنایی وجود ندارد.”رافائل ویسوف” هنرمندی آذربایجانی است که غبارآلودترین راه را برای هنرنمایی انتخاب کرده است زیرا هنر اصلی این مرد نقاشی کشیدن روی خودروهای غبارآلود و کثیف است.

این هنرمند از زمانی که به عنوان نگهبان پارکینگ شاغل شد هنرش را کشف کرد و با گسترده کردن علم نقاشی خود به توانست هنرمندی نامی اما باشغلی عجیب تبدیل شود.

نقاشی های این مرد که در پارکینگ بزرگی در مرکز باکو کار میکند بیشتر از روی مناظر کشیده میشوتد و البته تنها به صورت مجانی این کار راانجام می دهد زیرا کسی بابت نقاشی کردن روی خودرو به او پولی نمی دهد.

این مرد ده سال است که در پارکینگ کار میکند و حالا به شهرتی دست پیدا کرده است که باعث شده بیشتر شهروندان خودروهای خاکی خود را در پارکینگ او بگذارند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار