سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14846
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » طرح های نیمه تمام لرستان باید با جدیت پیگیری و اجرایی شود
Print This Post

استاندار لرستان گفت: طرح های نیمه تمام این استان باید با جدید و به دور از هر گونه کم کاری پیگیری و اجرایی شود.

به گزارش سلام دلفان به نقل از ایرنا، ˈهوشنگ بازوندˈ روز یکشنبه در جلسه رسیدگی به مشکل شهرک گلخانه خرم آباد افزود: این شهرک به عنوان یکی از پروژه های نیمه کاره در استان به شمار می رود به طوری که از سال 84 تاکنون زمینه اجرایی پیدا نکرده است.

وی با اشاره به اینکه برخی پروژه ها در استان بدون برنامه شروع شده است، اظهار داشت: طرح شهرک گلخانه بدون برنامه بوده و باید مطابق برنامه حرکت می کرد که تا کنون به اتمام نرسیده است ، لذا برای رشد، توسعه و پیشرفت استان باید برنامه ریزی جدی داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه براساس پیش بینی ها انجام شده قرار است این طرح تا اوایل تیر سال 93 به بهره برداری برسد، اظهار داشت: مسوولان اجرایی استان در خصوص پروژه ها تعهد دارند و موضفند هرچه سریع تر نسبت به راه اندازی و بهره برداری طرح های خود اقدام نمایند.

استاندار لرستان با بیان اینکه اقدامات لازم برای راه اندازی این شهرک گلخانه ای در خرم آباد انجام شده است، گفت: از هفته آینده این طرح با پیمانکار جدید با ظرفیت 60 درصد در منطقه دارایی خرم آباد آغاز می شود.

وی تصریح کرد: شهرک گلخانه ای با 55 واحد اکنون به دلیل برخی مشکلات بلاتکلیف مانده که تاکنون 33 واحد آن زمینه پیشرفت و اجرایی پیدا کرده است و امیدواریم با پیمانکار جدید آن در آینده تکلیف 22 واحد دیگر آن نیز مشخص شود.

بازوند با اشاره به اینکه تجهیزات موردنیاز این شهرک گلخانه ای در کشور به راحتی تامین می شود، افزود: با توجه به اینکه اکنون در وقت اضافه اجرای این طرح هستیم و افکار عمومی دنبال پروژه هستند، باید پیمانکار جدید نسبت به راه اندازی هرچه سریع تر این طرح اقدام کنند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار