سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14871
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۳۷ نظر
خانه » اخبار برتر » برای فرماندار جدید دلفان بنویسید…
Print This Post
نظرات، پیشنهادات، بیان مشکلات شهر و... (26 نظر)

سلام دلفان ان شاء الله در نخستین روزهای روی کارآمدن فرماندار جدید، همه آنچه را که شما برای ما نوشته اید، بدون کم و کاست در اختیار وی قرار خواهد داد.

سلام دلفان- تغییر و تحولات  ناشی از روی کار آمدن دولت یازدهم در آینده ای نزدیک به سطح فرمانداری ها می رسد و همین روزهاست که خبر تغییر فرماندار دلفان در خروجی رسانه های شهر قرار گیرد.

بی شک یکی از نخستین اقدامات فرماندار جدید، آشناشدن با وضعیت شهرستان از جهات گوناگون است و به نظر می رسد که رسانه های شهر می توانند منبع مناسبی برای تأمین این خواسته شخص نخست اجرایی شهرستان باشند.

از این رو سلام دلفان در نظر دارد فرماندار جدید را در جریان سخن صریح، دلسوزانه و راهگشای مخاطبان سایت قرار دهد.

بنابراین شما مخاطبان گرامی از امروز تا زمان انتصاب فرماندار جدید فرصت دارید تا هرآنچه را که فکر می کنید بهتر است وی از آن آگاه باشد را برای ما بنویسید. سلام دلفان ان شاء الله در نخستین روزهای روی کارآمدن فرماندار جدید ، همه آنچه را که شما برای ما نوشته اید، بدون کم و کاست در اختیار وی قرار خواهد داد.

این سخن صریح، دلسوزانه و راهگشا ممکن است نظرات، پیشنهادات و راهکارها، بیان مشکلات شهرستان و … را در بر گیرد.

سخن خود با فرماندار آینده را در قمست ارسال نظرات همین مطلب درج فرمایید.

 1. نویسنده دیدگاه: علی حسن پور
  مهر ۲۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۲۴

  با سلام.
  ما از فرماندار جدید که هنوز هویتش مشخص نشده تقاضا داریم که خلاف عملکرد فرماندارای سابق به جامعه قرآنی شهرستان دلفان توجه کنن.
  با تشکر…

  http://qariha.blogfa.com/

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  مهر ۲۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۱۸

  ضمن تبریک به فرماندار جدید دلفان و آرزوی موفقیت برای ایشان تقاضا دارم خودشان را در اتاق شیشه ای فرمانداری محبوس نکنند وبیشتر در بین مردم باشند تا از نزدیک با مشکلات بیشتر آشنا شوند .

 3. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  مهر ۲۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۰۸

  فرماندار جدید اگه می خواد که هم خدا و هم مردم ازش راضی باشن و همه دعا گوی ایشان بوده بعد از رفتنش نام نیکش بر جای بماند باید خود را وابسته مردم بداند و به اشخاص و جریانهای سیاسی سیری ناپذیر باج ندهد

 4. نویسنده دیدگاه: از دلفان
  مهر ۲۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۲۰

  ساعت 10 از خواب بيدار نشه
  در دفترش حضور داشته باشه
  ….. نباشه
  ار …….. دلفان نبرده ………………………
  مغرور نباشه
  ادب داشته باشه بي ادب نباشه مانند بعضي ها
  وقتي سوار ماشين مي شه خدماتي فرمانداري كت فرماندار در نياره مانند ارباب هاي قديم رفتار كنه
  …………..باشه
  قوي باشه و التماس نماينده نكنه واسه بقا
  رابطه قوي با دولت و مسئوليت كشوري واسه جذب بودجع داشته باشه
  واسه تكميل رزومه نيومده باشه

 5. نویسنده دیدگاه: محسن رضایی
  مهر ۲۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۰۳

  مردم دلفان دوستان عزیز
  تو رو خدا منتقدانه بنویسید روحیه مطالبه خواهی داشته باشیم
  باید واسه پیشرفت تفکر خلاقانه کرد متناسب با داده های شهر،
  حالا فکرم نمیکنید حداقل از شهرای دیگه الگوبرداری کنید
  1-نوراباد تشنه صنعتی پویا وفعال است تمام کارخانه های شهرک صنعتی باید فعال شن وتغذیه شن فرماندار باید مصرانه در این امر پیگیر باشه
  2-از طریق پیگیری بانماینده مجلس یک صنعت بزرگ مثل کارخانه سیمان یا پتروشیمی یا.. واسه شهر بیاره تا حجم زیاذی از این جوونا برن سر کار
  3-باید در صدد گسترش فضایی دانشگاها چه از لحاظ کیفی چه از لحاظ کمی بخصوص گسترش رشته ها وحرکت به سوی تحصیلات تکمیلی
  4-جذب اعتبار واسه راههای مواصلاتی که اتوبان شن هم مسافر جذب میشه هم این همه تلفات تو جادهای دوطرفه نمیدیم
  بابا بخدا بیشتر جادهای زاهدانم حتی اتوبانن
  5- جذب بودجه جهت گسترش باغات چون دلفان پتانسیل بلای واسه تولید انبوه گردو داره
  6-پیگیری فضای سرانه ورزشی در دلفان وگسترش ان که این جونا کمتر به قلیانی برن
  7-گسترش مکانهای تفریحی که احساس نیاز به شهرای دیگه کمتر شه بچه ها جمعه غروب پانشن برن طاق بستان کرمانشاه
  8-پیگیری سلامت در شهر وگسترش کیفی بیمارستان سینا وجذب متخصص که مردم واسه هر بیماری کوچیکی پانشن برن این شهرها
  9-وخیلی از مشکلات دیگه که اگه پاش بیفته دوباره میگیم
  امیدوارم هر کسی فرماندار میشه روحیه جهادی واسه رفع این همه محرومیت داشته باشه وطی چند سال ره چندین ساله رو بپیماید
  به امید دلفانی اباد
  پیروز سربلند باشید

 6. نویسنده دیدگاه: دلفان1
  مهر ۲۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۳۳

  انتخابات گذشته پر بود از … از طرف .. که اونم … بی لیاقت باعث و بانی اون بود.
  فرماندار جدید باید محکم در مقابل افرادی چون … بایستد.
  خداوکیل به آرای مردم خیانت نکند که آقای … کرد

 7. نویسنده دیدگاه: رستمی
  مهر ۲۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۰۷

  سلام با تشکر از کلیه دوستان که دلسوزانه نظر دادند.
  پیشنهاد می کنم فرماندار جدید که انشاء اله فرد شایسته ای خواهد بود. ازنخبه های شهر در بخشهای مختلف کشاورزی، صنعت،گردشگری،فرهنگی،اقتصادی و… دعوت نماید . لازم نیست نخبه ها حتما روسای ادارات، فعالان سیاسی وحزبی، دارای تحصیلات دانشگاهی و… باشند وبا مشاوره از آنان که شعار دولت تدبیر وامید نیز هست(استفاده از عقلا) پتانسیلهای دلفان را در سطوح مختلف شناسایی کند. وبه همراه امتیازهای ممکن بعنوان یک دایره المعارف یا یک کتاب یا هرچیز مشابه دیگردرآورده ودر اختیار سرمایه گذاران داخل وخارج استان قراردهد. با دعوت از سرمایه داران داخل وخارج وتشریح پتانسیلهای دلفان آنان را تشویق به سرمای گذاری نماید واز آنان حمایت کند. از ظرفیت شهر نورآباد بعنوان کریدور بین سه استان نهایت استفاده را بنماید. که مهمترین آن احیاء جاذبه های گردشگری و حتی ایجادمنطقه آزاد تجاری با توجه به بازار توانمند شهر نورآباد و نیز توسعه زیر ساختها جهت جلب سرمایه گذارو…
  روسای ادارات را ملزم به دادن گزارش در جلسات شورای اداری کند واز آنان بخواهد در حوزه کاری خود برای تسریع در خدمات رسانی به مردم نجیب دلفان چکار کرده اند .عملکرد آنان را به مدیران کل ویا حتی وزارت چه مثبت وچه منفی گزارش دهد. انرژی خود را صرف بده بستانهای سیاسی وعزل ونصب روسای ادارات نکند. جلسات شورای اداری را بصورت رفع تکلیف برگزار نکند واز آن نهایت استفاده را در جهت رفع مشکلات شهرستان ببرد.
  آقای فرماندار فردی در جایگاه شما می تواند منشاء خدمات وسیعی باشد اگر…

 8. نویسنده دیدگاه: مجتبی انتظاری زارچ
  مهر ۲۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۲۳

  با تشکر از کامنتها
  فرماندار اینده بتونه به همین سرمایه دار های بومی خودمون اطمینان خاطری بده وبه صنعت ترغیبشون کنه صنعت نوراباد جون میگیره و….
  ودر لابلای این کار سرمایه دارهای تهرانی واستانی جذب کنه

 9. نویسنده دیدگاه: از دلفان ودلفان 1
  مهر ۲۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۰:۱۰

  فرماندا ر شجاع ونترس باشه نه فقط واسه اون شهیر خارج رفته ع ع بیاد نماینده وسر صندوق بذاره وهمه جوره کمکش کنه

 10. نویسنده دیدگاه: سینا
  مهر ۲۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۲:۵۳

  ویژهگیهای فرماندار:منظم وجدی باشد باتجربه وجاافتاده باشد اعتماد به نفس داشته باشد امانتدار رای مردم باشد دلالان حرفه ای را به فرمانداری راه ندهد در دفاع از حق مردم چون کوه استوار باشد خود را علامه دهر نداند به کارشناسان ونخبگان شهرستان احساس نیاز کند دلسوز شهرستان محروم دلفان باشد دست و چشم ودامن اغشته به گناه نداشته باشد بزرگ منش باشد و احترام بزرگان را نگه دارد نسبت به مصیبت بیکاری فقر اعتیاد و…. در این دیار فراموش شده احساس مسوولیت دایم داشته باشدو…. مهم نیست بومی یا غیر بومی باشد یاد آقای لک به خیر.

 11. نویسنده دیدگاه: مراد
  مهر ۲۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۳۵

  ترا خدادست از اين باند بازي وطايفه گرايي برداريد همه دلفاني هاي پاك دل وعزيز دست به دست هم بديد كه يه فرماندار بياد كه واقعاًدرد اين مردم ومنطقه مظلوم رابفهمه به خاطر خداكاربكنه نه به خاطر حزب ودلالان ودوستهاش يه سري به روستاهاي مظلوم ودورافتاده مثل گچ بندي،دولبيد،گورمحمدوكن خان بزنه تابفهمه محروميت دراين منطقه چقدرعميق به خدامردم ديار دلفان ديگه ازدست امثال ج وح خسته شدند بيايد يه كاروخونه توي اين منطقه راه بيفته تا ازاين همه بيكاري وبدبختي كم بشه

  • نویسنده دیدگاه: روستایی
   مهر ۲۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۴:۰۳

   دوست عزیز این روستاهای مذکور بایستی بنیادمسکن روستایی در چند سال گذشته درست میکرد نه فقط واسه روستاهای چسبیده به شهر کار کند تا خودنمایی بشه بگیم فلان مسئول کارش خوبه

 12. نویسنده دیدگاه: محمدجواد
  مهر ۲۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۳:۲۸

  ما هرچی بگیم هیچ تاثیری نداره!
  چون کسی به این چیزا توجه نمیکنه.
  همه مسئولین منافع خود و اطرافیانشونو پیش میبرن.
  دوستان گلی که نظر دادین!
  با حرف من و شما چیزی عوض نمیشه.

 13. نویسنده دیدگاه: بگمراد
  مهر ۲۸, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۰۰

  سلام و درود بر فرماندار جدید دلفان
  امید وارم در منصب جدید موفق و سر بلند باشید . از احوال من هم خواسته باشید ملالی نیست جز دوری و دیدار شما که آنهم به لطف سایت سلام دلفان قابل تحمل شده است . و اما فرماندار محترم درست است که شما منصوب دولت جدید هستید اما باید حواستان باشد که سایت دلفان میتواند در چشم به هم زدنی بساط ریاست شما را دود هوا کند و تا به خود بیایی فرسنگ ها ترا از این منصب پر طمطراق دور کند . چرا که این منصب حق افرادی مانند گردانندگان با تقوای این سایت است که در طول ۸ سال گذشته بدون دریافت حتی یک ریال تمام دار و ندار خود را فقط و فقط به خاطر کسب رضای خدا صرف مبارزه با فتنه گران و اخیرا اعتدال گرایان کرده اند ولی امروز شما با گول زدن مردم در انتخابات گذشته جای آنها را به ناحق غصب کرده اید . بنا بر این به نفع شماست که در همین اول کار با حضور در یکی از محاضر رسمی نورآباد تعهد کتبی بسپاری که در کلیه امور جاری و غیر جاری گوش بفرمان گردانندگان بسیار مومن و با بصیرت این سایت باشید تا شاید بر شما رحم کنند و کاری به کارت نداشته باشند و بتوانی ریاست کنی . یادت باشد که شما گنده تر از هاشمی و امثال او نیستی که فکر کنی در امان خواهی بود . اگر عاقل باشی به حرف من گوش میکنی و راهی غیر از این نمیروی . تازه اگر پسر خوبی باشی به گردانندگان سایت سفارش میکنم که پول محضر را هم گردن حسین خان شریعتمداری بیاندازند که ریس آقایان سلام دلفانی است .

 14. نویسنده دیدگاه: هدایت
  آبان ۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۵۴

  با سلام و تبریک به فرماندار جدید
  فرمانداری، حلقه ارتباط مردم با مراکز قدرت و تصمیم گیری در استان و حتی کشور می باشد. مهمترین نکته که باید مورد نظر ایشان باشد بازرسی جدی و نظارت دقیق بر فعالیت ادارات دولتی و خصوصی فعال در حوزه شهرستان است. انتصاب مدیران کارآمد و دلسوز (ترجیحا” بومی) اولین قدم ایشان است که برای این مهم ارتباط دایم با نماینده محترم شهرستان، شوراهای شهر و روستا و سازمانهای مربوطه در استان از ضرورتهای کاری ایشان می باشد. استاندار محترم (بازوند) عقیده دارند که محرومیتهای استان به دلیل کارکرد نامناسب مدیران در جذب بودجه ها و استفاده نکردن از پتانسیلهای بالای استان بوده است. چه توجیهی دارد که شهری مثل بروجرد بیشتر از نیمی از بودجه های تعاونی های استان را جذب می کند ولی در شهرهای دیگر استان بودجه ها برگشت داده می شوند؟!
  نظری کن جانا !
  نشنیدن آه بس است !

 15. نویسنده دیدگاه: سجاد
  آبان ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۲:۰۹

  ما که شهر بازی داریم.ماکه کارخانه متعدد در شهرک صنعتی داریم اما بجای اینکه مسولین کمک به شکوفایی آنها بکنن .در تعطیلی آنها از هم سبقت میگیرند

  • نویسنده دیدگاه: س م ب دلفان
   آبان ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۰۶

   سلام اقا سجاد
   گل گفتی ضمنا اخرین سبقت مسولین شهری و استانی جهت تعطیلی تنها استخر شنا شهر به ثمر نشست و رسما به دلایل واهی تعطیل شد.
   و حتی تلاش چند سرمایه گذار جذب شده از مرکز جهت راه اندازی نتیجه نداد …

 16. نویسنده دیدگاه: مجتبی
  آبان ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۵۳

  سلام.با عرض سلام خدمت دوستان عزیز سلام دلفان.از اینکه مجدانه پیگیر مشکلات هستید ازتون ممنونم.جدا رسالت چشم و گوش مردم بودن رو به خوبی انجام میدید.چند ماه پیش بخش نامه ای برا بنیادمسکن اومد که زمینهای پایین بهشت زهرا رو به قطعات 160 متری تقسیم و به صورت ویلایی ساخته و به کسانی که حائز شرایط که مهمترینش فاقد مسکن بودنه بدن ولی به محض فهمیدن موضوع ………………………………………………………… و در کمتر از 4 ساعت کل قطعات بین افرادی که بعضی هاشون صاحب چند واحد مسکن هستند تقسیم گردید.حتی یکی از ……………………………….. که خونه هم داره سه تا از واحد ها رو برا خودش گرفته.خواهش میکنم پیگیر موضوع بشید

  • نویسنده دیدگاه: سلام دلفان
   آبان ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۰۱

   با سلام و تشکر از ارتباط شما.
   اصل پیام نزد سایت محفوظ است و ان شاء الله موضوع پیگیری می شود.

 17. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  آبان ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۲۶

  با سلام خدمت فرماندار جديد
  با توجه به اين كه سلام دلفان ان شاء الله در نخستین روزهای روی کارآمدن فرماندار جدید، همه آنچه را که ما برای شما نوشته ایم، بدون کم و کاست در اختیار شما قرار خواهد داد.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  لذا نصيحتي براي شما دارم;
  لطفا در كارهاتون بي خيال اين شيد كه چي خوبه و چي بد! چون شما نميتونيد تشخيص بديد!!!! بلكه اين سايت سلام دلفانه كه تشخيص ميده چي خوبه و چي بد!!!!
  مثلا اگه يه نفر مدير يه مدرسه بشه سلام دلفان كاري به نظر مدير اموزش و پرورش نداره و خودش تشخيص ميده اين مدير خوبه يا بد
  اگه كسي مدير يه اداره شه سلام دلفان كاري نداره كه نماينده محترم شهرمون نظرش چيه و اينها تشخيص ميدن كه اون مدير خوبه يا بد. اصلا هم منتظر عملكرد اون شخص نميمونن
  اگه شوراي محترم شهرمون يه نفر رو واسه پست شهرداري انتخاب كنه سلام دلفان به نظر اون 9 نفر كاري نداره و خودش تشخيص ميده اون شخص بده يا خوب
  اگه مردم نماينده اي رو انتخاب كنن…
  اگر مردم اعضاي شورا رو انتخاب كنن…
  اگه پدر من تو خونه به من حرفي بزنه…
  و هزاران كار ديگه
  پس لطفا بي خيال نظر خودتون و نمايندتون و بالا دستتون شيد و گوش به فرمان سايت سلام دلفان باشيد كه فكر ميكنن فقط خودشون درست فكر ميكنن.
  اگه به نصيحت من گوش نكنيد قطعا واستون روزشمار اخراج شدن ميذارن!!!!!
  ولي در كل خدا كنه موفق باشيد.

  • نویسنده دیدگاه: شهروند
   آبان ۱۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۵۴

   با سلام حضور دوست عزیزکه مطالبی در مورد سلام دلفان اظهار نمودید . خداوکیلی گردانندگان سایت را خوب نمی شناسم اسم خبرنگارشون را از دوستم که کارمنده شنیدم . اما قسمتی از حرف های حضرتعالی را من قبول دارم شاید کسانی که خودشان می شناسند وعملکردشان ضعیف است پوشش نمی دهند .مثلا بانک ها یا نیروی انتظامی ویا اداره برق که بدلیل خاموشی کوچه ها وکم اهمیت دادن امنیت توسط نیروی انتظامی یک شب نیست که دزدی در شهرمان اتفاق نیفتد.کمتر کاردداره . اما خوب می دونم در بحث فرمانداری وآموزش وپرورش حقایق را می گوید چون من تحقیق کردم واز نزدیک دیدم مطالبی که نوشته عین واقعیته.شورای محترم 9 نفره رای مردم بیچاره ساده را جمع کردن که خودم هم بهشون رای دادم اما خداوکیلی دارن برا شهر چکار می کنند بجز باند بازی وسیاسی کاری. دوره های قبل هم همینجور بوده نه اینکه راست واعتدال و چپ و… خوب یابد هستن. هر جای هم خوب دارد وهم بد.دوست عزیزم ضمن احترام به نظرات جنابعالی وقسمتی از آن در کل عملکرد سایت را بالای 80 درصد برای شهر خوب میدونم. این نظر شخصی منه

   • نویسنده دیدگاه: نام شما...
    آبان ۱۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۱:۱۳

    سلام دوست عزيز
    در مورد فرمانداري و اداره اموزش پرورش مطلبشون درسته. اما يك سري كامنت ها رو تايي ميكنن كه واقعا ابروي بعضي ها ميره. بدون اينكه مطلبي اثبات شده باشه
    فكر كنم ادم منطقي باشي پس يه مطلب ميگم خداييش جواب بده!
    شوراي شهر حدود 2 ماه ميشه كه كارشون رو شروع كردن و حدود چهار سال ديگه فرصت دارن. اونها يه شهردار انتخاب كردن كه فعلا سر كار نيومده.
    به نظر شما نبايد اعضاي شورا يه نفر رو انتخاب كنن كه باهاشون هماهنگ باشه.
    تو رو خدا از شهرداري كه فعلا نيومده چه انتظاري داريم.
    به نظرتون اگه بياد و عملكردش رو ببينيم بهتر نيست تا اينكه از همين الان بگيم اعضا كار نميكنن.
    چون احساس كردم منطقي هستي مطلب بالا رو نوشتم.
    حالا اگه از رو تعصب حرف بزني من خودم پيش خدا شكايتت رو ميكنم. اميدوارم واست مهم باشه . منتظر جوابتم.

  • نویسنده دیدگاه: شهروند
   آبان ۱۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۰۶

   با سلام
   خدایی حرف دل همه ما رو زدی
   این سلام دلفان باید نابود بشه
   مرگ بر سلام دلفان تند رو

 18. نویسنده دیدگاه: نیما
  آبان ۲۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۸:۵۴

  فرماندار عزیز شهر ما هیچ مشکلی ندارد و کمبودی نداریم شما هم مثل قیمی ها بخور و بخواب

 19. نویسنده دیدگاه: دوست دار دولت امید از قم
  آذر ۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۴۸

  سلام خسته نباشی اتخاب شمارا به عنوان فرماندری شهرنوراباد را تبریگ میگم امید طبق نظر دکتر عمل کنی واولین دق دقه شما هم مشگل بیکاری جوانان باشه باشد که خدا یار و یاور شما باشه برایتان ارزوی موفقیت میکنیم/یه نصیت از سوری نمایده فاصله بگیر چون با اون نامه زشتش ابروی مردم شریف نوراباد و برد مطمئن باش موفق میشی

 20. نویسنده دیدگاه: رنجبر
  آذر ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۲:۳۱

  سلام برشما آقای باقری عزیز تقاضای ما فارغ التحصیلان نورآبادی ازشما این است کسانیکه به ناحق به سفارش آقای دریکوند استخدام شده اند وپست مدیریت در بدو ورود گرفته اند ونه آزمون شرکت نموده اند نه اینکه رشته تحصیلی آنان به کارشان سازگاری دارد را اخراج وافراد واجدشرایط راجایگزین آنان نمائید.مثل همین آقای ن در ک شهرمان تا جلوی این بی عدالتی گرفته شود.

 21. نویسنده دیدگاه: فرهنگی
  آذر ۱۲, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۵۰

  با سلام
  انتظارداریم نظارت در شهرستان بیشتر شود- موارد ذیل از عمده مشکلات شهرستان است . نیاز به پیگیری دارد.
  – گرفتن زیرمیزی پزشکان سطح شهرستان
  – ساعت شروع بکار بانکهای شهرستان
  – کیفیت نان نانوایی هاوکم فروشی آنها
  – دستفروشیهای سطح شهر ظاهرشهررا آشفته کرده اند

 22. نویسنده دیدگاه: سعید
  آذر ۱۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۱:۱۵

  من از فرماندار محترم شهرم تقاضا دارم که شهرمان را از لحاظ رسانه ای تقویت کنند

 23. نویسنده دیدگاه: علی پورازفرهنگیان دلفان
  آذر ۲۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۱۹

  سلام ودرودخدابرخادمان به حق مردم .فرماندارمحترم نوراباد
  بانگاهی گذرابرعملکردفرمانداری نوراباددرسه دهه قبل نکته ای که مردم عام وخاص روی ان متفق القول اندعدم دلسوزی فرمانداران به مردم ستم دیده دلفان است که دراین میان عده ای باخوب جلوه دادن امورسعی درمخفی کردن مشکلات مردم داشتندالبته بی انصافی است که دست اوردهای انقلاب رازیرسوال ببریم امااجرای طرح های ملی رابایدازحساب فرماندارجداکردکه اگریک نفرهم درفرمانداری باشداجرامی شوندپس ازشماتوقع داریم اولادلسوزاین مردم باشیدثانیااموررادستخوش سیاسی بازی ننماییدچون ایندگان بزودی درموردشماقضاوت خواهندنمودوخداناظربرکلیه اموراست

 24. نویسنده دیدگاه: عبدالرضا رشیدیان11
  آذر ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۴۸

  برادرارجمند جناب اقای باقری
  ضمن تبریک بمناسبت انتخاب حضرتعالی امیداست دستورفرمایید بطورجدپیگیرکمک مالی استاندارمحترم وورزشدوست به ورزش شهرستان باشند زیرا. دوصدگفته چون نیم کردارنیست.

 25. نویسنده دیدگاه: شیطونه میگه ...
  دی ۱, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۰:۵۰

  معلوم نیست چی از آب در بیاد چون مدیریت به قیافه!!! نیست!!!!

 26. نویسنده دیدگاه: دلسوز
  دی ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۴۶

  چرا باتوجه به اینکه استخدام سراسری واز طریق آزمون برگزار میشود ولی رییس ……. اقوام خود را در ……………… دیگر به کار گرفته ولی کسی پیگیر نیست آزموده را آزمودن خطاست این مسئول چند سال پیش نیز رییس همین اداره بود چه گلی به سر این زد بجز استخدام اقوام خود

 27. نویسنده دیدگاه: شهروند
  دی ۴, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۸:۰۳

  با سلام.من فارغ التحصیلی ام که با امید و آرزو درسمو به پایان رسوندم ولی الان همه آرزو هام نقش برابه.ما مردم عامی باید منتظر یه استخدامی باشیم که بینم خدا کمک کنه وبا تکیه برعلمی که داریم قبول بشیم یا نه ولی برخی ادم ها بدون علم ودادن ازمون استخدامی به وسیله بند پ(پارتی بازی)سر کار رفتن نمونه اش رئیس ……… که کسایی رو که مفتکی برده سر کار از شمار انگشتام خارجه.حالا اگه رشته اشون مناسب اون کار بود ویا صلاحیت اخلاقی وکاری داشتن یه حرفی ولی اون اشخاص در هیچ زمینه ای صلاحیت ندارن.شما بگید من به چه امیدی منتظر اسخدامی این اداره بمونم؟؟؟؟؟وقتی درصورت نیاز بدون ازمون این اشخاص سر کار میرن.

 28. نویسنده دیدگاه: حمید
  دی ۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۲:۰۶

  با سلام و آرزوی موفقیت برای فرماندار جدید
  دلفان تبدیل به شهری شده است که روزانه هزاران کارگر به شهرهای اطراف و تهران و جنوب صادر میکند و از آن بدتر مهاجرت های که روز به روز رو به افزایش است که صدای مردم شهرهایی مانند خرم اباد و خصوصا کرمانشاه را در آورده است چرا که خود مشکلاتی مانند اشتغال دارند و م برایشان میشویم غوز بالا غوز .
  پیشنهاد بنده به فرماندار محترم این است که محله های پشت خیابان امام را که بازار اصلی شهر محسوب میشوند با مشارکت خود مردم و مالکین محترمشان به صورت اجباری یا مشارکتی به بازار تبدیل کنند که هم برای خود مردم منفعت زیادی دارد هم برای شهرداری و …. تا هم کمکی به اشتغال جوانان شود هم کمکی به از بین بردن شغل های کاذب که باعث بی نظمی ،ایجاد زباله،ایجاد درگیری و سد معبر و مصیبت های دیگر مانند بد جلو دادن فرهنگی عمومی شهرستان شده است را بر طرف کند چرا که این موضوع را خودم به چشم دیده ام که توسعه بازار اجباری چه کمکی به ایجاد اشتغال و سود آوری و بالا رفتن فرهنگ مردم شهرهایی مانند دزفول ،اهواز،ملایر ،بروجرد ،کاشان و … کرده است.
  چرا که میدانم ایجاد کارخانه مثل پتروشیمی و امثالهم در حد رویاست چرا که فعلا ساختار و شرایط لازم را واقعا نداریم و از همه مهمتر اینکه این بخش ها براحتی به شهرهای ما نمی آیند پس بهتر است از بخش های خصوصی مانند توسعه بازار،ایجاد بازارچه،و کمک به تولیدی های کوچک و کمک به کشاورزی راه پیشرفت و اشتغالزایی را برای شهرستان فراهم نمائید .

 29. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۹:۱۰

  آقای فرماندار لطفا مراقب این مگسان گرد شیرینی باشید با یک تبریک از طریق روزنامه ومطبوعات و…شان شما راگول نزنند چون همین کارها رابرای آقای سوری نماینده کردند طردشان کرد برای جهانی آموزش وپرورش کردند طردشان کرد و… حالاشنیدیم که دور وبر جنابعالی شدیدا می پلکن همه میدانند این آین ومسلک خاصی ندارد

 30. نویسنده دیدگاه: سناد
  دی ۲۵, ۱۳۹۲ در تاریخ ۲۳:۲۱

  برادر باقری ضمن تریک از آنجایی که شما بومی هستید و مشکلات شهرو روستا های دلفان مظلوم و محروم را مشنایسید انظارات زیررا داریم :
  1- از عملکرد فرماندار قبل از خودتان عبرت بگیرید
  2- به دلالان و خواصی که با چسبیدن به این نماینده و آن نماینده شهر مارا به این روز انداخته اند راه ندید .
  3- از شما انتظار شق القمر نداریم چون نمایندگان کار زیر ساختی نکرده اند البته مقصر خودمانیم چون دلالان و خواص ار طریق فرمانداری در کلیه انتخابات ها ذی نفوذ بودند و همیشه آنطوری که خواستند اتفاق افتاده .
  4 -انتصاب مدیران بر اساس سایسته سالاری باشد و از مدیران گزارش کارو عملکرد بخواهید
  5- شجاع باشید .
  6- برای فقر و بیکاری و دزدی و اعتیاد و کمبود اماکن ورزشی و باند بازی و تعطیلی برخی مراکز صنعتی و… برنامه عملی داشته باشید نه گزاش صوری .

 31. نویسنده دیدگاه: پاقلا
  دی ۲۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۰:۰۵

  ضمن عرض خسته نباشید خدمت فرماندار محترم امیدوارم به مشکلات روستای کفراج نیز توجه بفرمایید باتشکر موسوی وبرفی

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار