سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 14873
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » درخواست ۱۳ پروانه تشکیل حزب در ۲ ماه اخیر
Print This Post
قائم‌مقام و سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید از ۱۵ مردادماه تا امروز ۱۳ مورد تقاضای صدور پروانه حزب شده است، گفت: ‌احزابی هستند که ...

قائم‌مقام و سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید از ۱۵ مردادماه تا امروز ۱۳ مورد تقاضای صدور پروانه حزب شده است، گفت: ‌احزابی هستند که مرکز فعالیت‌شان در تهران و برخی نیز در شهرستان‌ها و استان‌هاست.

 حسینعلی امیری قائم‌مقام و سخنگوی وزارت کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید از 15 مردادماه تا امروز حدود 13 مورد تقاضای صدور پروانه حزب شده است، اظهارداشت: ‌احزابی هستند که مرکز فعالیت‌شان در تهران و برخی نیز در شهرستان‌ها و استان‌ها است.

قائم‌مقام و سخنگوی وزارت کشور با تأکید بر اینکه در حال حاضر در بخش‌های کارشناسی درخواست‌های اولیه تشکیل حزب بررسی می‌شود، تصریح‌کرد: بعد از اینکه استعلامات لازم از مراجع ذیربط انجام گرفت، این پرونده‌ متقاضیان پروانه حزب در اختیار کمیسیون ماده 10 احزاب قرار گرفته و در آنجا رسیدگی نهایی صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه این آمار نشان می‌دهد علاقمندی در تشکیل حزب در دولت تدبیر و امید جایگاه زیادی یافته است، خاطرنشان کرد: در این دوره وزارت کشور ضمن مدیریت بسیاری از فعالیت‌های حزبی، از احزابی که در چارچوب قانون فعالیت حزبی می‌خواهند داشته باشند صرف نظر از نوع گرایش آنها، حمایت قانونی به عمل می‌آورد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار