سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15027
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » پروین: بدم نمی آید پا به توپ شوم!
Print This Post
سلام دلفان- مدیرفنی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من هم زیاد بدم نمی‌آید مقابل ستارگان میلان پا به توپ بشوم. علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،در خصوص بازی تیم ملی ...

سلام دلفان- مدیرفنی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من هم زیاد بدم نمی‌آید مقابل ستارگان میلان پا به توپ بشوم.

علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس،در خصوص بازی تیم ملی مقابل تایلند گفت: تایلند حریفی نیست که در ایران بخواهد دست و پای ما را ببندند و خطرناک باشد اما این شرقی‌ها با آوردن تجربه فوتبال‌های اروپایی همیشه غیرقابل پیش‌بینی‌ هستند و به نظرم اگر تیم ملی 3 امتیاز را می‌خواهد باید جدی در مقابل تایلند قرار بگیرد.

وی افزود: انشاء‌الله بچه‌ها به 3 امتیاز می‌رسند البته امیدوارم هواداران خوب فوتبال کشورمان فردا را مانند یک جشن ملی بدانند و با حضورشان در ورزشگاه آزادی جشن رفتن به جام جهانی را بگیرند تا این بچه‌ها دلشان قرص باشد.

پروین ادامه داد: انشاء‌الله به 3 امتیاز بازی با تایلند می‌رسیم اما این روزها وقتی رسانه‌ها را می‌بینم و روزنامه‌ها را ورق می‌زنم نبود بازی‌های تدارکاتی و برخی مسائل تیم ملی را آزار و اذیت می‌کند، امیدوارم این چند ماهه همه آستین‌ها را بالا بزنند و برای اینکه در جام جهانی که کلکسیون فوتبال دنیا در آن حضور دارند با یک برنامه‌ریزی خوب کاری کنیم که با قدرت حاضر شویم و زنگ تفریح نشویم، این به نفع بازیکنان ما است.

پروین در خصوص حضور ستارگان میلان در ایران گفت: زیاد از موضوع خبر ندارم اما بدم نمی‌آید پایی به توپ بزنم، حالا باید ببینیم خدا چه می‌خواهد.

وی در خصوص انتقاد برخی افراد به بازیکنان دو ملیتی تیم ملی نیز گفت: ما نمی‌گوییم دو ملیتی ها بد هستند اما من می‌‌گویم که انشاء‌الله هر دو ملیتی و تازه واردی می‌آید مثل دژاگه و قوچان‌نژاد باشد.

پروین در پایان تاکید کرد: خواهشا زود درباره این بازیکنان قضاوت نکنید، فوتبال آنها را ببینید بعد شلوغش کنید، این طور بهتر است، اگر بخواهیم زود درباره این بازیکنان قضاوت کنیم اشتباه است، بالاخره آقای کی‌روش تصمیم گرفته و حالا باید بازی‌های این چند نفر جدید را هم ببینیم و بعد درباره‌اش حرف بزنیم اما ماشاء‌الله هنوز نیامده اینقدر شلوغ شده است اما ما همیشه آرزوی قلبی‌مان این است که تیم ملی کشورمان سربلند باشد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار