سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15033
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: ۷ نظر
خانه » اخبار برتر » حذف اینترنت نامحدود / افزایش چشمگیر سرعت و شارژ اینترنت مشترکین در کم تر از 5 دقیقه
Print This Post
جدیدترین تغییرات ارائه اینترنت پرسرعت درگفتگو بامسئول ADSL مخابرات:

وی در خصوص تعرفه های جدید گفت: از این به بعد اینترنت نامحدود ارائه نمی گردد و همه سرویس های ارائه شده به صورت محدود (حجمی) می باشند. همچنین سرعت سرویس های جدید به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

سلام دلفان- مسئول ADSL مخابرات شهرستان دلفان با اعلام تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت از حذف همه سرویس های نامحدود اینترنت خبر داد.

امین براتی در گفتگو با خبرنگار سلام دلفان گفت: در جلسه هفته گدشته مسئولین ADSL شهرهای استان با آقای کاویانی مسئول ADSL  استان ضمن ارائه تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت، تغییراتی در نحوه شارژ اینترنت مشترکین شهرستان دلفان بوجود آمد.

وی با بیان اینکه اطلاعات مشترکین از نرم افزار Crm قدیم به نرم افزار Crm جدید منتقل شده است گفت: مزیت مهمّ نرم افزار جدید تسریع در روند شارژ مشترکین است. تاکنون شارژ مشترکین در مرکز استان و توسط همکاران مستقر در مرکز 2020 انجام می گرفت امّا با استفاده از نرم افزار جدید از این پس نیازی به حضور نیروی انسانی نیست و اینترنت مشترکین به شکل اتوماتیک و در کمتر از 5 دقیقه شارژ می شود.

براتی ادامه داد: یکی دیگر از موضوعاتی که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت این بود که ساز و کاری اندیشیده شود تا مشترکین بتوانند به صورت آفلاین هم اینترنت خود را شارژ نمایند که مقرر گردید ان شاء الله تا کم تر از دو ماه آینده این سرویس نیز جهت رفاه حال همشهریان فعّال گردد.

وی در خصوص تعرفه های جدید گفت: از این به بعد اینترنت نامحدود ارائه نمی گردد و همه سرویس های ارائه شده به صورت محدود (حجمی) می باشند. همچنین سرعت سرویس های جدید به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.

تعرفه جدید اینترنت پرسرعت به نقل از امین براتی در جدول زیر آمده است:

Untitled

 1. نویسنده دیدگاه: محمد
  مهر ۲۳, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۰۶

  چرا هر چی اتفاق عجیب و غریب باید تو این شهر بیفته.یعنی چه نامحدود دیگه نداریم ما باید از ایران جدا باشیم بله وقتی اکثر کارمندان از قبل تا امروز با پارتی بازی میان سر کار این رفتارها چیز عجیبی نیست

 2. نویسنده دیدگاه: علی
  آبان ۹, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۷:۳۷

  داداش محمد چه ربطی به پارتی داره این تصمیمی هست که از بالا گرفته میشه

 3. نویسنده دیدگاه: کامران
  بهمن ۱۰, ۱۳۹۲ در تاریخ ۱۵:۴۶

  خدا لنت کنه هر که نامحدود رو برداشت واقعا دست هر چی … از پشت بسته این مخابرات؟!راحت اینترنتو تعطیل کنید بره پی کارش؟؟هر روز قیمت بالا میبرید سرعتم کم میکنید واقعا متاسفم واسه هر چی … که شما ابروشونو بردید؟؟؟!!!

 4. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  بهمن ۱۷, ۱۳۹۲ در تاریخ ۰۲:۲۳

  این چه وضعیتی برامون درست کردید این شهر خراب شده از اولش هم تافته جدا بافته بوده
  خیلی مسخره ایران یه کشور جدا از جهانه و این شهر نابقه جدا از ایران چرا نا محدود نمیدید اینترنت تون که خدارو شکر یک به ده شده هر روز قیمت زیاد میشه و سرعت پایین میاد در ماه که چند روز قطع میشه نمیدونم دیگه چه بلایی سر این مردم بدبخت قراره بیارید
  بعضی از کارمنداتون هم که به جای جواب به ارباب رجوع انگار بنگاه معاملاتیه همش ماشین و خونه خرید و فروش میشه …..

 5. نویسنده دیدگاه: ارمین
  خرداد ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۱:۱۶

  این همه تبلیغ می کنن تو تلویزیون می کن سرعت اینترنت کشور بردیم بالا بعد میان اینترنت نامحدود قطع می کنن اینترنت محدودم به درد خودشون می خوره به کاره ما که نمیاد خدا لعنتشو کنه تا کی می خوان دروغ تحویل ملت بدن

 6. نویسنده دیدگاه: Hosein
  دی ۱, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۱۱

  دولت دزد و اسید

 7. نویسنده دیدگاه: سامان
  خرداد ۱۷, ۱۳۹۴ در تاریخ ۰۲:۴۵

  اغا فقط یه راه داره اونم همکاری همه مردم و جوانان باهم دیگه هس
  ن رو ببین چطور اعتراض کردن!..اینترنت نخرین ادم بشن

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار