سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 1504
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۰
تعداد نظرات: ۳ نظر
خانه » اخبار برتر » سپاه پاسداران، از اصلی ترین دشمنان جریان انحرافی است
Print This Post
امام جمعه دلفان در گفتگو با سلام دلفان:
امام جمعه دلفان، سپاه پاسداران را مانع بزرگی در مقابل جریان انحرافی دانست و از این سپاه، به عنوان یکی از اصلی ترین دشمنان این جریان یاد کرد.  حجت الاسلام محمدتقی ...

امام جمعه دلفان، سپاه پاسداران را مانع بزرگی در مقابل جریان انحرافی دانست و از این سپاه، به عنوان یکی از اصلی ترین دشمنان این جریان یاد کرد.

 حجت الاسلام محمدتقی صرفی پور در گفتگو با خبرنگار سلام دلفان بیاناتی را پیرامون تحولات کنونی کشور و تهدیدات دشمنان اظهار داشت.

وی گفت: دشمنان هر زمان که در ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران به بن بست می رسند به حربه جدیدی متوسل می شوند که به برکت وجود ولایت فقیه ، توطئه هایشان یکی پس از دیگری خنثی می شود.

وی خاطرنشان کرد امروز ولایت فقیه بازوان پرتوانی را در کنار خود می بیند که یکی از آنها سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. امروز به لطف خدا سپاه پاسداران، بسیار هوشیار و مقتدرتر از همیشه از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی حراست می کند.

وی همچنین اظهار داشت : سپاه پاسداران از زمان شکل گیری تا کنون، خطرات زیادی را که متوجه نظام بوده رفع کرده و اخیراً هم می توان به نقش پررنگ این سپاه در مقابله با جریان انحرافی اشاره کرد.

حجت الاسلام صرفی پور تصریح کرد جریان انحرافی برای دست یابی به مقاصد شوم خود مانع بسیار بزرگی به نام سپاه را در مقابل خود می بیند؛ لذا یکی از اصلی ترین دشمنان این جریان، سپاه محسوب می شود.

امام جمعه دلفان در بخش دیگری از گفتگو با خبرنگار سلام دلفان به رزمایش ولایت 90 اشاره کرد و گفت: با این رزمایش، جهانیان قدرت ایران را مشاهده کردند و دیدند که نظام مقتدر جمهوری اسلامی چگونه آماده دفاع از خود است. وی تأکید کرد: چنانچه دشمنان قصد کوچکترین تحرکی علیه جمهوری اسلامی داشته باشند، با بستن تنگه هرمز ضربه جبران ناپذیری را خواهند خورد.

وی در پایان به انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت : ان شاء الله در انتخابات پیش رو، مردم دلفان نیز همانند سایر نقاط کشور، با مشارکت پرشور خود لبیکی دیگر به مقام عظمای ولایت خواهند گفت و مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام خواهند زد.

 1. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۲:۳۹

  امام خميني(ره):
  اگر سپاه نبود مملكت هم نبود

 2. نویسنده دیدگاه: نام شما...
  دی ۱۷, ۱۳۹۰ در تاریخ ۲۳:۲۱

  تا سپاه هست جریان انحرافی و فتنه هیچ غلطی نمی توانند بکنند، ما به این نیروی ولایی افتخار می کنیم. درود بر سپاه

 3. نویسنده دیدگاه: دیدبان
  دی ۲۰, ۱۳۹۰ در تاریخ ۰۹:۲۸

  بیاد سر تا پا گوش به فرمان امام خامنه ای باشیم. ایشان تمام انحرافات را بر ملا کرده اند.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار