سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15150
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » جایگزین آیت‌الله خوشوقت در شورای فقاهتی جبهه پایداری تعیین شد
Print This Post
زهره طبیب‌زاده عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه جایگزین آیت‌الله خوشوقت در شورای فقهای جبهه پایداری تعیین شده است، ...

زهره طبیب‌زاده عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با بیان اینکه جایگزین آیت‌الله خوشوقت در شورای فقهای جبهه پایداری تعیین شده است، اظهار داشت: شورای مرکزی جبهه نام چند تن از علما را به 2 عضو شورای فقها پیشنهاد دادند، تا آنها نفر سوم را مشخص کنند.

وی ادامه داد: بعد از اینکه جایگزین آیت‌الله خوشوقت توسط شورای فقها انتخاب شد، با وی صحبت شد و ایشان پذیرفت؛ جبهه پایداری با این عضو جدید ارتباط برقرار می‌کند اما این عضو شورای فقاهتی اعلام کرده که مایل نیست نامش اعلام نشود.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری تصریح کرد: به دلیل اینکه این علما مسئولیت‌های دیگری دارند و شائبه جانبداری از جریانی پیش نیاید، از اعلام نامشان اجتناب می‌کنند.

طبیب‌زاده خاطرنشان کرد: برخی از علما در شهرهای دوری ساکن بودند و با توجه به اینکه وجود اعضای شورای فقها را به صورت تشریفاتی نمی‌خواهیم و قصد داریم مرتب با آنها تماس و ارتباط داشته باشیم، رفت‌وآمد به محل سکونت آنها سخت بود لذا فردی انتخاب شد که مرتب با وی در تماس باشیم.

وی اظهار داشت: در حال حاضر 3 نفر عضو شورای فقها تکمیل شده و دبیرکل جبهه پایداری با این بزرگواران ارتباط دارد و از آنها مشورت می‌گیرد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار