سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15167
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » هاشمی:خانم‌ها را ما وارد دانشگاه کردیم
Print This Post
هاشمی رفسنجانی در دیدار با تعدادی از دانشجویان و نخبگان کرمانشاه: در جریان لغو دیدار با دانشجویان نبودم اما به دلایلی سفر من به کرمانشاه کوتاه شد/ بزرگترین کار ما ...

هاشمی رفسنجانی در دیدار با تعدادی از دانشجویان و نخبگان کرمانشاه: در جریان لغو دیدار با دانشجویان نبودم اما به دلایلی سفر من به کرمانشاه کوتاه شد/ بزرگترین کار ما برای خانم‌ها این بود که آنان را وارد دانشگاه کردیم

به گزارش «نسیم»، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در آخرین دیدار خود در کرمانشاه که با تعدادی از دانشجویان و نخبگان استان بود، افزود:
-در جریان لغو دیدار دانشجویان نبودم اما به دلایلی مدت سفر من به کرمانشاه کوتاه شد. ابتدا قرار بود سه روز در استان باشم.
-ممکن است بتوان با زور و اجبار مدتی مردم را ساکت کرد اما مقطعی است و نتیجه عکس می‌دهد.
-بزرگترین کار ما برای خانم‌ها این بود که آنان را وارد دانشگاه کردیم.
-اینکه گفته می‌شد مغز خانم‌ها کوچک و قلبشان بزرگ است، اکنون مشخص شده که اینگونه نیست. البته احساسات خانم‌ها رقیق‌تر است اما عقل بالایی هم دارند.
-(خطاب به بانوان حاضر در مراسم) چرا در زمان انتخابات مجلس به همجنس خود رای نمی دهید؟ اگر نصف مجلس را پر می‌کردید الان می‌توانستید هم قانون تصویب کنید هم وزیر عزل و نصب کنید و اداره امور را به دست بگیرید؛ پس خودتان مقصر هستید.
-دانشگاه‌ها باید از محیط پلیسی، ناامن کردن، ستاره دار کردن و اخراج اساتیدی که به خاطر طرح عقایدشان مشکل پیدا کرده‌اند، به دور باشد.
-قبلا در حوزه علمیه محیط تبادل آرا و نقد بود. مثل امام راحل و آیت الله بروجردی که به درس اساتید اشکال می‌کردند؛ البته اکنون حوزه کمی محدود شده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار