سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15188
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » توضیحات شهردار نورآباد درباره یک خبر
Print This Post
شهردار نورآباد : کارگران شرکتی شهرداری همگی از افراد زحمت کش و قابل احترامی هستند و اعتراض آنان کاملأ به حق می باشد اما با توجه به منابع مالی درآمد ...

شهردار نورآباد : کارگران شرکتی شهرداری همگی از افراد زحمت کش و قابل احترامی هستند و اعتراض آنان کاملأ به حق می باشد اما با توجه به منابع مالی درآمد شهرداری و همچنین با نگرش به اینکه بودجه های تخصیص داده شده دولتی هنوز وصول نشده حقیقتأ برای پرداخت حقوق کارکنانمان با مشکل مواجه هستیم و عقب افتادن این پرداختی ها عمدی نبوده است…

نسیم دلفان – پیامی به دست ما رسید مبنی بر اینکه تعدادی از کارگران شرکتی شهرداری نورآباد که از آسیب پذیرترین قشر جامعه هستند ۳ ماه از حقوق خود را طلب دارند.

یکی از کارگران مورد بحث در گفتگو با نسیم دلفان ضمن تایید این موضوع گفت : بخدا در این روز عید قربان من حتی توان خرید یک مرغ را هم برای خانواده ام ندارم.

وی با اشاره به زحمات شبانه روزی خود و همکارانش در ساعات مختلف شبانه روز برای نظافت و تمیزی و دیگر امور خدماتی شهر اظهار داشت ما چه گناهی کرده ایم که باید اینگونه مورد بی مهری مسئولین قرار بگیریم و شرمنده زن و فرزندانمان شویم.

یکی دیگر از کارگران در این گفتگو ضمن تاکید بر اینکه دو ماه از حقوقش را دریافت نکرده گفت : آیا کسانی که مسئول این کار هستند حاضرند یک ماه خود را جای ما بگذارند و سرشان را در مقابل کمترین توقع خانواده از شدت شرمندگی پایین بیاندازند.

وی در ادامه اظهار داشت : من خودم با شهردار صحبت کردم و از وی خواستم حقوق ما را هم مانند سایرین به موقع پرداخت کند اما ایشان در پاسخم گفت در زمان شهرداران سابق شما گاهأ تا چندین ماه حقوق تان عقب میافتاد اما اینقدر اعتراض نمیکردید ، این در حالی است که با توجه به گرانی های کمرشکن سالهای اخیر و اوضاع بحرانی اقتصاد خانواده ها قیاس کردن زندگی امروز با چندین سال پیش قیاسی غیر منطقی است و بهانه شهردار معقولانه نیست.

برای پیگیری موضوع از شهردار نورآباد تقاضا کردیم در این باره توضیح دهند.

حاجعلی شیخی سرپرست شهرداری در ارتباط تلفنی با خبرنگار ما ضمن تکذیب اینکه من چنین صحبت هایی با گارگران تنظیف شهر نداشته ام گفت : ما تا پایان برج ۵ (مرداد ماه) حقوق تمامی کارکنان شهرداری اعم از رسمی ، قراردادی و شرکتی را پرداخت کرده ایم و تنها حقوق شهریور ماه آنان مانده بعلاوه مهر ماه که هنوز چند روز به پایان آن مانده است.

وی با تاکید بر اینکه کارگران شرکتی شهرداری همگی از افراد زحمت کش و قابل احترامی هستند و اعتراض آنان کاملأ به حق می باشد گفت : با توجه به منابع مالی درآمد شهرداری و همچنین با نگرش به اینکه بودجه های تخصیص داده شده دولتی هنوز وصول نشده حقیقتأ برای پرداخت حقوق کارکنانمان با مشکل مواجه هستیم و عقب افتادن این پرداختی ها عمدی نبوده است.

شهردار در ادامه تصریح کرد ، شهرداری نورآباد در مورد بدهی حقوق کارکنان خود اوضاعی به مراتب بهتر از برخی شهرهای دیگر استان دارد چون من باخبر هستم برخی شهرداری ها حتی تا چهار ماه هم عقب افتادگی دارند اما عقب افتادگی ما در واقع فقط شهریور ماه است چون مهر ماه هنوز پایان نیافته است.

به گفته وی روز گذشته حقوق کارکنان رسمی پرداخت شده و بزودی حقوق دیگر کارکنان اعم از شرکتی و قراردادی پرداخت خواهد شد.

شیخی با تاکید بر اینکه شهرداری یک سازمان غیر دولتی محسوب میگردد و اداره آن با همکاری شهروندان میسر خواهد بود از مردم شهرستان تقاضا کرد در پرداخت به موقع عوارضات و معوقات مربوط به شهرداری با این سازمان همکاری نمایند تا در خدمات دهی هرچه بهتر و بیشتر به همشهریان و همچنین پرداخت حقوق کارکنان زحمت کش شهرداری با مشکل مواجه نگردد.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار