سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15190
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: یک نظر
خانه » آخرین عناوین » مجموعه اشعار ” دیوان درویش ” منتشر شد
Print This Post
مجموعه اشعار دیوان درویش به قلم یزدان درویشی دبیر بخش ادب و فرهنگ  نسیم دلفان متشر شد… نسیم دلفان - این کتاب با طراحی زیبا در ۳۸۷ صفحه و قطع وزیری به چاپ رسیده است. دیوان درویش شامل ...

مجموعه اشعار دیوان درویش به قلم یزدان درویشی دبیر بخش ادب و فرهنگ  نسیم دلفان متشر شد…

نسیم دلفان – این کتاب با طراحی زیبا در ۳۸۷ صفحه و قطع وزیری به چاپ رسیده است.

دیوان درویش شامل چهار بخش غزلیات ، قصیده ، مثنویات و رباعیات می باشد و هر کدام از این بخش ها دارای اشعاری بسیار جذاب و خواندنی است.

از ویژه گی های محتویات این کتاب میتوان به مثنوی ” قرآن مجید ” اشاره کرد که شاعر به زیبایی هرچه تمام تر جواب کوبنده ای به کشیش مسیحی اهانت کننده به ساحت مقدس کتاب آسمانی قرآن مجید داشته است و این مثنوی در جلسه ای با حضور مقام معظم رهبری قرائت گردید که بسیار مورد توجه معظم له قرار گرفت ، همچنین مثنوی دیگری که در پاسخ به مدعیان خلیج همیشه فارس سروده شده است.

1

یزدان درویشی متولد سال ۱۳۵۲ هجری شمسی است ، در یکی از روستاهای نهاوند دیده به جهان گشود اما اصالتی دلفانی دارد. وی با توجه به ذوق سرشاری که در سرودن شعر داشت به سفارش و مشاوره شاعر اهل بیت مرحوم آغاسی در دریای بیکران شعر و شاعری غوطه ور شد و بیش ا ز پیش با این هنر احساسی آشنا و عجین گردید.

وی به عنوان دبیر بخش ادب و فرهنگ در  پایگاه خبری نشریه نسیم دلفان فعالیت دارد.

  1. نویسنده دیدگاه: شکرزاده
    فروردین ۲۷, ۱۳۹۳ در تاریخ ۱۸:۰۹

    سلام . بعنوان یکی از خیل همکاران جناب درویشی در لباس سربازی وطن به ایشان و هنرشان افتخار میکنم و به خود می بالم . قدر اینگونه هنرمندانی را که در عرصه هنر همزمان با عرصه رزم فعال بوده و مایه مباهات ارتش هستند باید دانست و از وجود ایشان به نحو احسن در جهت بیان عرصه های ایثار و رشادت دلاور مردان ارتش نهایت بهره و استفاده را نمود. امیدوارم فرماندهان ارتش قدر ایشان را بدانند و با کمک ایشان جلوه های فداکاری و استقامت ارتش را به حضور مردم کشورمان بشناسانند.(همانگونه که در رزم نامه ارتش به شعر پارسی آورده است)

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار