سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15192
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » آبرسانی به 25 روستای دلفان با تانکر
Print This Post
به گزارش پایگاه خبری دلفان امروز به دنبال خشکسالی های اخیر و خشک شدن منابع آب روستاهای شهرستان دلفان  آبرسانی به 25 روستای این شهرستان بوسیله تانکر انجام می گیرد. رئیس ...

به گزارش پایگاه خبری دلفان امروز به دنبال خشکسالی های اخیر و خشک شدن منابع آب روستاهای شهرستان دلفان  آبرسانی به 25 روستای این شهرستان بوسیله تانکر انجام می گیرد.

رئیس اداره آبفار شهرستان دلفان در گفتگو با خبرنگار دلفان امروز  با اعلام این خبر افزود: آبرسانی به این 25 روستا به صورت روزانه انجام می گیرد و برای هر تانکر هزینه 16000 تومان دریافت می گردد.

فاضلی علت دریافت این مبلغ را به خاطر هدرندادن آب توسط روستاییان دانست و اعلام کرد که آبرسانی تا برطرف شدن مشکل آب روستاییان ادامه خواهد داشت.

پیش از این وزیر نیرو با تأکید بر اینکه آب رسانی با تانکر ‌تا دو سال آینده در صورت تامین منابع برچیده می‌شود، گفته بود: اکنون بیش از 99 درصد از جمعیت شهرها و 76.5 درصد از روستاها تحت پوشش شبکه آب سالم و بهداشتی قرار گرفته‌اند.

مهندس چیت چیان در ادامه افزود: پیشنهادی را آماده کردیم که با تخصیص اعتبارات لازم این بخش طی دو سال بتوانیم تمام جمعیت روستاهایی که بالای 20 خانوار هستند تحت پوشش شبکه آب سالم قرار دهیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار