سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15214
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » مسلمان قرضی به پرسپولیس می‌رود
Print This Post

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گفت: پیام صادقیان برای نقل و انتقال بازیکنان کوچولو است و بهتر است به فوتبالش بپردازد و در کار بزرگان دخالت نکند.

به گزارش مشرق، سعید آذری در گفت‌وگو با فارس، در مورد بحث انتقال محسن مسلمان به پرسپولیس گفت: من و رویانیان در این مورد صحبت کردیم. همانطور که ما برای جذب بازیکن به سپاهان نامه نوشتیم این بار هم پرسپولیس برای به خدمت گرفتن مسلمان نامه‌ای به ما نوشته است. تمام تلاش ما این است که نقل و انتقالات بازیکنان در مسیری قانونمند و شفاف باشد و به این ترتیب بحث دلالی در فوتبال کمرنگ شود.

وی ادامه داد: با بوناچیچ در مورد نامه باشگاه پرسپولیس صحبت کردیم، قرار شد مسلمان را به صورت قرضی به پرسپولیس بدهیم و دو بازیکن این تیم را به صورت قرضی جذب کنیم. ما خواهان میلاد غریبی و محمد خانزاده از پرسپولیس هستیم. البته این بازیکن را به طور قطعی نمی‌خواهیم بلکه آنها را قرضی می‌خواهیم.

مدیرعامل ذوب‌آهن تصریح کرد: محسن مسلمان از 8 سالگی در باشگاه ذوب‌آهن حضور داشته و رشد و پیشرفت کرده است همانطور که پیام صادقیان هم رشد و پیشرفتش را در باشگاه ذوب‌آهن انجام داده است. ذوب‌آهن بازیکنان زیادی را به فوتبال ایران معرفی کرده است، ما بر روی مسلمان سرمایه‌گذاری کرده‌ایم و به راحتی او را از دست نمی‌دهیم همانطور که بر روی جوانان دیگر هم سرمایه‌گذاری کردیم و بازیکنان زیادی را به فوتبال ایران معرفی کردیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن با اشاره به اظهارنظر پیام صادقیان در یکی از مصاحبه‌هایش عنوان کرد: مصاحبه‌ای از صادقیان دیدم که گفته بود بود زودی مسلمان و حدادی‌فر را با خودم به پرسپولیس می‌آورم. من می‌خواستم در این مصاحبه نکته‌ای را به پیام صادقیان گوشزد کنم، اینکه او در سال 1385 به همراه یک خانم به دفتر باشگاه آمد و به من گفتند که یک خانم و یک پسربچه می‌خواهد شما را ببیند، آن پسر پیام صادقیان بود و خوشحالم که در هفت هشت سالی که در خدمتش بودیم توانستیم شرایط و بستر مناسبی برای رشد فنی و اخلاقی او در فوتبال را فراهم کنیم اما در مدتی که من نبوده‌ام برخی از این بچه‌ها در کارهای فنی پیشرفت کرده‌اند اما در زمینه مصاحبه‌ها و اظهارنظرها به آنها مشاوره‌های خوبی داده نشده است.

وی ادامه داد: از پیام صادقیان می‌خواهم که به فکر فوتبالش باشد و تلاش کند در جام جهانی برزیل حضور داشته باشد از باشگاه ذوب‌آهن تا زمانی که من نخواهم هیچ بازیکنی جدا نمی‌شود به پیام هم می‌گویم از این مصاحبه‌هایش دست بردارد او برای نقل و انتقال بازیکنان کوچولوست و در کار بزرگترها دخالت نکند. من با رویانیان صحبت کرده‌ام و به علی دایی هم ارادت دارم این مسائل کار بزرگترهاست.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن تصریح کرد: متأسفانه فوتبالیست‌هایی بزرگتر از پیام صادقیان هم در اظهارنظرهایشان دقت نمی‌کنند. آنها باید مشاوره‌های مطبوعاتی خوبی داشته باشند یک ورزشکار نباید هرچه دلش خواست بگوید در باشگاه ذوب‌آهن ما امثال پیام صادقیان و محسن مسلمان را زیاد پرورش داده‌ایم و این نشان‌دهنده آن است که چقدر سازندگی می‌کنیم. این بازیکنان باید به باشگاه‌های بزرگتر بروند و در آنجا بیشتر دیده شوند. برای خود آنها نیز خوب است برای مسلمان هم خوب است که به پرسپولیس برود و می‌تواند به این تیم کمک کند البته با توجه به شرایطی که گفتم.

آذری در مورد اینکه پرسپولیس چه زمانی به درخواست ذوب‌آهن جواب خواهد داد، گفت: ما با این باشگاه ارتباط مستقیم داریم و آنها باید جواب ما را به صورت کتبی بدهند.

مدیرعامل ذوب‌آهن در مورد وضعیت لوکا بوناچیچ سرمربی این تیم گفت: تا زمانی که ابزار لازم را از نظر فنی برایش مهیا نکنم از او چیز زیادی نمی‌خواهم. در سال 88 من زمین تمرین چمنی را درست کرده‌ام که حرف و حدیث زیادی برایش درآوردند. اما بعد از آنکه از این زمین خوب مراقبت نشد و شرایطش بد شده بود من با کمک مهندس اکبری مدیر خدمات ذوب آهن و مهندس صالحی و مهندس عبدالوند به  همراه خانم مهندس بیرگان یک زمین خوب را دوباره برای تیم مهیا کرده‌ام. بوناچیچ وقتی این زمین تمرین مناسب را دید از من تشکر کرد در زمینه فنی هم باید ابزار لازم را برایش مهیا کنم. بسیاری از مربیانی که بیشتر از بوناچیچ پول گرفته‌اند اکنون تیمشان در جدول لیگ پائین‌تر از ذوب‌آهن است.

وی ادامه داد: بوناچیچ را یک مربی منصف، متخصص و مسئولیت‌پذیر می‌دانم در هفت هشت سالی که مدیرعامل این باشگاه بوده‌ام برای اولین بار است که می‌بینم یک مربی خارجی برای جذب یک بازیکن خارجی وقت زیادی صرف می‌کند. او برای جذب یک بازیکن برزیلی ما انواع و اقسام تست‌های فنی و پزشکی را گرفته است و گزارش سه چهار صفحه‌ای به من ارائه کرد. وقتی چنین مربی با چنین سلامت فکری و مسئولیت‌پذیری را داریم باید از او حمایت کنیم و ابزار خوب را هم برایش مهیا کنیم.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار