سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15242
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » نتانیاهو بار دیگر ایران را تهدید به حمله نظامی کرد
Print This Post

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی در چهلمین سالگرد جنگ “یوم کیپور” در کنست این رژیم بار دیگر ایران را تهدید به “حمله پیشگیرانه” کرد.

به گزارشسلام دلفان، باشگاه خبرنگاران به نقل از تایمز اسرائیل، نخست وزير رژيم صهيونيستي خطاب به نمایندگان پارلمان اسراییل گفت: درس‌هایی که از جنگ گرفتیم، 40 سال با ما بوده است. نخستین درس این است که هیچگاه دشمن و جنگ را کوچک نشمریم. موضوع این است که دشمن می‌تواند ما را شگفت زده کند”.

وی افزود: “درس دوم این است که جنگ پیشگیرانه همواره بهترین راه نیست و همیشه باید جدی و دقیق درباره آن اندیشید. اما در برخی موارد “جنگ پیشگیرانه” بهترین راهکار است”.

نتانیاهو پیش از این هم ایران را تهدید به حمله یکجانبه کرده بود و مدعی شده بود که اگر آمریکا به رابطه با ایران نزدیک شود، به تنهایی وارد عمل خواهد شد.

گفتني است؛ خشم نتانياهو و بيان چنين ادعاهايي در اين شرايط در حالي صورت مي‌گيرد که نمايندگان جمهوري اسلامي ايران در حال حاضر در ژنو مشغول مذاکره با طرف غربي هستند و خبرهاي منتشر شده در رسانه‌ها حکايت از آن دارد که فضاي مذاکرات برخلاف تصور صهيونيست‌ها تاکنون مثبت بوده است.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار