سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15287
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » ما از حذف «منتظری ها» ترسی نداریم
Print This Post
سلام دلفان- یک سردار دوران دفاع مقدس با تاکید بر اینکه موج هجمه شدید به حضرت امام که دارد اتفاق می‌افتد، یک جریان برنامه‌ریزی شده است، گفت: ما اینها را ...

سلام دلفان- یک سردار دوران دفاع مقدس با تاکید بر اینکه موج هجمه شدید به حضرت امام که دارد اتفاق می‌افتد، یک جریان برنامه‌ریزی شده است، گفت: ما اینها را در راستای فتنه‌گران سال 88 می‌دانیم؛ تمام آن حقد و کینه‌ها دو باره زنده شده و «احقاداً بدریه و خیبریه و حنینیه» اتفاق افتاده است.

سعید قاسمی از فرماندهان دوران مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، درباره اهانت بی‌سابقه به خانواده شهدا و خاطره سازی درباره امام راحل اظهار داشت: متاسفانه این افراد طی سالیانی که هجمه شدیدی در دانشگاه‌ها و اماکن سیاسی و اجتماعی به تفکر حضرت روح‌الله شد، پرچم‌دار و سردمدار بودند.

 سردار قاسمی ادامه داد: به دلیل شرایط سیاه و منجلاب و مردابی که برای تفکرات‌ این جریان پیش آمده، آنها پشه‌ وار در این مرداب جولان می‌دهند و خوشحال‌ خواهیم شد که یکبار برای همیشه تفکراتی که با امام هیچ سنخیتی ندارد، مطرح شده و در این دوره معدوم شوند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس درباره خاطره ‌گویی هاشمی از امام و ادعای موافقت ایشان با حذف شعار مرگ بر آمریکا از سوی رفسنجانی تصریح کرد: این هجمه‌های جدیدی که به تفکرات امام می‌شود یک طرفش  هاشمی، یک طرفش این خانم و طرف دیگرش فرد دیگری وجود دارد.

وی با اشاره به مدل فکری سردمداران این جریان، خاطرنشان کرد: آنها فکر می‌کنند می‌توانند کشور را به توطئه 78 یا فتنه 88 ببرند، از یک بابت بسیار خوشحال هستیم که این تفکراتی که مثل یک غده سرطانی در پیکره نظام و انقلاب اسلامی رشد کرده است، یک بار برای همیشه از بین برود؛ جامعه باید درد رفع این ضایعه را در هر سطح و مقامی که باشند، تحمل کند.

سردار قاسمی افزود: به حول و قوه الهی فارغ از اینکه آنها آلزایمر گرفته، یا ازهمان ابتدا سنخیتی با امام روح‌الله نداشته یا طی یک دوره استحاله شده‌ باشند، در این دوره این اتفاق خواهد افتاد.

این سردار دوران دفاع مقدس با تاکید بر اینکه موج هجمه شدید به حضرت امام که دارد اتفاق می‌افتد، یک جریان برنامه‌ریزی شده است، گفت: در مرداب و لجن‌زاری که مدل فکری بعضی از سردمداران این جریان جدید به آن آغشته است، به حول الهی در این دوره شاهد مرگ این تفکر و افرادی با این تفکر خواهیم بود.

وی تصریح کرد: ما اینها را در راستای فتنه‌گران سال 88 می‌دانیم؛ تمام آن حقد و کینه‌ها دو باره زنده شده و «احقاداً بدریه و خیبریه و حنینیه» اتفاق افتاده است.

سردار قاسمی خاطرنشان کرد: اصل تفکر روی کار آمدن این نوع تفکرات و توطئه‌ها برای جوانان ما روشن و شفاف نیست و این موضوعات در همین تقابل‌ها باید روشن شود؛ داستان منتظری و منتظری‌ها برای این اتفاق افتاد که کسی خوف نداشته باشد؛ امام یک بار گفت که ما هیچ بدهی به هیچ کس نداریم و هر کس در هر مقامی بخواهد در برابر انقلاب بایستد حذف خواهد شد.

این سردار دوران دفاع مقدس این جریان اخیر را استمرار همان جریان دانست و افزود: ما خوفی نداریم که آنها بخواهند مقابل انقلاب بایستند چراکه باید یک بار دیگر در صحنه این اتفاق بیفتد هرچند که این عمل جراحی سخت است؛ اما در این دوره نیز معلوم است که امتحانی سخت‌تر از گذشته خواهیم داشت.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار