سلام دلفان
سلام دلفان
سلام دلفان
کد خبر: 15298
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۲
تعداد نظرات: . نظر
خانه » آخرین عناوین » اساسنامه جبهه پايداري به صورت تشکل ديني و مدل غير حزبي تنظيم شده است
Print This Post

هدف جبهه پايداري، تشکل و سازماندهي مردم در حمايت از ارزش‌هاي الهي، ديني و حاکميت ولايت است، اما هدف حزب در غرب، تلاش براي در دست گرفتن قدرت است؛ و ما با مباني آن مخالفیم و حزب را در جامعه ديني، کارآمد نمي‌دانيم،ما اسم حزب را روي ساختار تشکيلاتي غربي گذاشته‌ايم و تاكنون صحبتي از تبديل جبهه به حزب مطرح نشده است.

گروه سیاسی صابرنیوز، “سيد اميرحسين قاضي‌زاده” عضو جبهه پايداري در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اشاره به همايش جبهه پايداري، اظهار داشت: تيمي از سوي شوراي مركزي جبهه، جهت پيگيري امور همايش تعيين شده، در صورتي که هماهنگي‌هاي لازم انجام شود، روز همايش متعاقبا اعلام خواهد شد.
وي در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه آيا جبهه پايداري به حزب تبديل خواهد شد، تصريح كرد: خير، به ساختار حزبي اعتقادي نداريم و اساسنامه جبهه پايداري به صورت تشکل ديني و مدل غير حزبي تنظيم شده است.
قاضي زاده با بيان اينكه” آيت‌الله محمد تقي مصباح‌يزدي” به ساختار متداول حزب، به خصوص مدل غربي آن انتقاداتي دارند، اظهار داشت: مخالفت ما با حزب نه به لحاظ مبنايي، بلکه به لحاظ شکلي است و معتقديم كه ساختار حزبي پاسخگوي نياز امروز مشكلات نيست تا از آن تقليد کنيم.
وي با بيان اينكه حزب، تقليدي از غرب است و ما به آن اعتقادي نداريم، ادامه داد: غربي‌ها به منظور پيروزي و براي بدست آوردن قدرت حزب را توليد کردند، جبهه پايداري روي ماهيت و کارکردهاي حزبي ديني و غير ديني انتقاداتي دارد.
قاضي‌زاده افزود: هدف جبهه پايداري، تشکل و سازماندهي مردم در حمايت از ارزش‌هاي الهي، ديني و حاکميت ولايت است، اما هدف حزب در غرب، تلاش براي در دست گرفتن قدرت است؛ و ما با مباني آن مخالفیم و حزب را در جامعه ديني، کارآمد نمي‌دانيم.
وي با تاكيد بر اينكه “حزب‌الله” يک حزب ديني است، تصريح كرد: ما اسم حزب را روي ساختار تشکيلاتي غربي گذاشته‌ايم و تاكنون صحبتي از تبديل جبهه به حزب مطرح نشده است.
عضو جبهه پايداري در پايان درباره خبرهایی مبنی بر تشكيل حزب از سوي ” سعيد جليلي” خاطرنشان كرد: در صحبت با دوستان مطلع‌ و پرس‌وجو از آنان، تشکيل حزب توسط وي را تکذيب کردند، رويکرد جليلي در انجام کارهاي تشکيلاتي نيز حزبي نيست، البته حزب به معناي متداول غربي آن.

ارسال دیدگاه

زمان ورود کد امنیتی تمام شده. مجددا بارگزاری کنید

سلام دلفان
سلام دلفان
رفتن به نوارابزار